Lista ocen Volkswagen Jetta VI (106)

~Grzegorz
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Idealny kompromis pomiędzy dynamiką i ekonomią spalania. Nowoczesny, sportowy sedan z charakterem, jakość wykonania i komfort jazdy dają gwarancję przyjemności użytkowania. Gorąco polecam.
~dominikdm
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik mimo małej pojemności jest bardzo żwawy - ciągnie od 1500 obrotów - przy normalnej jeździe komputer sugeruje zmianę biegu przy ok 2000. Bardzo cichy. elastyczny. W mieście super. Na trasie z wyprzedzaniem nie ma problemów. (Silnik)
~Gtj
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto wygląda drapieżnie. Z tym silnikiem i skrzynią biegów wrażenia z jazdy są genialne. Miejsca w śrdoku i w bagażnika jest masa. Małe spalanie. Moim zdaniem bezkonkurencyjny w swojej klasie.
~janH1
Sedan 2.0 TSI 210KM 154kW
W tym przypadku jest to wersja GLI Autobahn PZRV czyli prawie najwyższa na nowym kontynencie. Brak tylko navi. Takie ekstrasy jak czarna podsufitka oraz czarna skóra przeszywana czerwoną nitką nadal robią niesamowite wrażenie.
~Damian
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Szybki, ładny sedan, dobrze trzyma się drogi i jest wygodny - opis Jetty w pigułce.
~Marcin
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Brakuje przesuwanego podłokietnika i co jeszcze okropne zawiasy klapy bagażnika zamiast siłowników (sprężyn) gazowych!! ;/
~Predator
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto świetne. Wygoda, komfort, świetne prowadzenie, dużo miejsca. Warto kupić. Jeżdżę 10 lat i jak dotąd wymieniłem tylko świece i 4 razy olej. Oleju nie bierze ani kropli.
~Daro999
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Rozumiem dlaczego amerykanie tak kochają Jette. Bo to Passat i Golf w jednym. Do zakupu Jetty, skłoniła mnie poprzednia generacja Jetty którą miałem 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szósta generacja po liftingu oferuje jednak o wiele więcej niż poprzednia. Jest większa, przez co mamy więcej miejsca w środku i wygląda bardziej dostojnie. Teraz większość ludzi myli ją z Passatem a nie z Golfem. Plastiki w środku są przyjemne, kierownica ma...
~RD
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Opinia po 4 latach i przejechaniu 55tys km. średnie spalanie 5,7 l /100km. Trasa/miasto 50/50. Na rogach krajowych (80-100km/h) spalanie poniżej 5l a nawet kilkukrotnie w okolicach 4,2 l/100km. Autostrada 140-150km/h spalanie 7l/100km drogi ekspresowe 5,5 l/100km. Super oszczędne auto. Zero problemów. Autem podróżuję z rodziną (4 osoby) + zawsze bagaż. Serwis w ASO (dość drogi). Olej wymieniam co roku a nie jak wskazuje komputer co 2 lata lub...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta VI
6,2
7,2
~Fidel_Castro
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód o elastycznej jednostce napędowej idealny do jazdy między miastem a miastem oraz do wyruszenia w dłuższą podróż :)