Lista ocen Volkswagen Jetta VI (106)

~jack
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Jetta moim zdaniem jest niedoceniana ale jest to samochód który nie łapie się w klasie C ale też brakuje mu trochę do D. Auto dla rodziny idealne.
~Newtarg
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
biegi nie wchodzą tak jak bym chciał( może jeszcze za nowe cięgna?) (Skrzynia biegów)
~alfa159
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dotychczas bezawaryjne, przestronne, duży bagażnik, bardzo niskie spalanie.
~Marian
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Najlepsze auto w mojej historii !!! Spalanie rewelacyjne, samochód wart swojej ceny.
3,5
~Robi
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Po przejechaniu 15tys km spaliła Się cała elektryka samochód w serwisie 2 miesiące bez zastępczego auta. Zaraz po 2 letniej gwarancji znowu to samo samochód w serwisie i nikt nie wie co jest zapaliły się 3 kontrolki epc, silnik, i jeszcze jedna nie wiem co to znaczy. nie ma mocy i cały się trzęsie jak jedzie 2 poważne usterki w ciągu 2 lat jestem wkurzony nie wiem ile potrwa naprawa serwis nie może znaleźć usterki (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Andrzej
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Przednie siedzenia to porażka, mam 83 kg, 175 cm wzrostu, czyli należę do przeciętnych. Po 100 km trzeba robić przerwę bo siedzenia są fatalne. Zmuszony jestem wozić odpowiednią poduszkę a w najbliższym czasie postaram się o wymianę całego fotela. Porażka VW.
~Jachu W.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
wydajna klimatyzacja i grzeje też dobrze plus za nawiewy na tył. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Wowik2
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto nie zawodne bez obsługowe jestem bardzo pozytywnie zaskoczony spalaniem jak i bez awatyjnością autka ,wiem co mówię bo mam jeszcze jedno innej marki auto poprostu masakra, Polecam w ciemno ten model i tą markę
~Jacek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Jak to vw, dobrze sie prowadzi szkoda ze z tylu jest belka (Układ jezdny)

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,8
~nie dla vw
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Serwis VW w Polsce to porażka, nie wymieniają nic tylko wszystko smarują aby zbyć klienta a problem wraca po kilku dniach oczywiście problemy z samochodem nie wpisują do książki serwisu aby nie było śladu problemu. Ją to już bywam w serwisie częściej niż kiedykolwiek