Lista ocen Volkswagen LT II 2.5 TD 109KM 80kW 1996-2006 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SŁAWOMIR BRYZEK2
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
super,mam juz zrobione osobiście ponad 120tyś(og.217tyś) i tylko wymieniłem tuleje gumowe drążka reakcyjnego i końcówki drążków,reszta o.k.jak na nasze drogi to rewelacja.właściwości jezdne bez zarzutów,
~Robsik
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Trochę go rzuca po drodze jak jest pusty. Po dociążeniu ok. Proste zawieszenie więc nie ma się co psuć I O TO CHODZI. Auto ma zarabiać, a nie stać na warsztacie.
~koro
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
czego oczekiwać o ciężarówki na polskich drogach spisuje się dobrze. niedawno pękł mi resor przód i wymieniłem amortyzatory.
~Tomek Wołomin
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
zawieszenie ok tylko trzeba uwazac aby nie przesadzic zbyt duzym cieniniem w oponach ja tankuje 2,8 z przodu i 4,2 z tylu o komfort ok
~tam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Nie mam nic do zarzucenia Amortyzatory nie są zużyte a lubią sie tłuc przy mrozach poniżej -10 stopni
~Adam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Raz na 50 - 600 tys wymieniam jakiś przegub, końcówkę itp. Ogólnie bardzo mało interwencji.
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
mimo przebiegu 240 tys nie było poważniejszych napraw, jedynie jakieś drobiazgi, których nie pamiętam
~Sachir
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Musze przyznac,ze tutaj bez zarzutow.Cichutko na wybojach i dziurach w porownaniu z iveco daily.
~ROBO
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
przez pięć lat użytkowania wymieniłem tylko gumy na drążku stabilizatora i resor poprzeczny.
~AsaEl
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Trzeba sie przyzwyczaić autko się kołysze na drodze ale bardzo ładnie trzyma sie drogi