Lista ocen Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW 1998-2005 (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lupomanka
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
kupiłam autko strasznie drogo ...a dołozyłam do niego jesczew iecej ...był strasznie zdezelownay ale niesty nie znałam sie na tym kompletnie razem z mim tata ..teraz jak bym spotkała tych ludzi co mi go sprzedali to bym im chyba .....:/ ehhhhh Sprzedawca autka powiedział mi ze wszytsko jets nowe i wymienione wiec nic dokłądac do auta nie bede musiała...po czym autko poszło na warsztat i okazało sie : brak hamulców z tyłu, skrzynia biegów do...
~TREVOR
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
JAK NADMIENIŁEM WCZEŚNIEJ - NIE MIAŁEM POWAŻNIEJSZYCH USTEREK JAK DOTĄD I MYŚLĘ , ŻE POD WZGLĘDEM NIEZAWODNOŚCI JEST TO BARDZO UDANY SAMOCHÓD - PRZYNAJMNIEJ MÓJ . NIE WIEM JAK U INNYCH, ALE W ZASADZIE TEN SAMOCHÓW NIE JEST NASZPIKOWANY ELEKTRONIKĄ ZATEM EW. NAPRAWY NIE BĘDĄ UCIĄŻLIWE.
~pioset@orange.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Jak na 1 rok jazdy nie musiałem jeszcze wymieniać nic poza linką zmiany biegów (usterka typowa przy określonym przebiegu). zrobiłem już ponad 18 tysięcy km i jak dotąd zaliczyłem okresową wymianę płynów i filtrów. No i teraz czeka mnie łożysko.
~seagal
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Wycieki z silnika i branie oleju (zrzucam to na wiek chociaż miałem same stare auta i nie miałem tego problemu). Słabej jakości mechanizm wybieraka skrzyni biegów, a raczej jego teflonowe elementy które pękają.
~foxy7
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
niezawodnosc VW to mit na którym bazuje marka jeszcze z czasów Golfa II czy Passata(Polo okularnik to jakies jaja)Lupo tez jak trafisz mimo ze mam serwisowanego
~vighter
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Po roku od zakupu padł termostat od chłodnicy. To była jedyna usterka, która unieruchomiła samochód. Poza tym jeździ bez większego zarzutu.
~edek but
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
nie miałem usterki która uniemożliwiła by dalszą jazde,brak takich usterek no chyba że ktoś przegapił termin wymiany paska rozrządu
~vighter
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Tylko raz padł termostat od chłodnicy, co go unieruchomiło. Poza tym jeździ świetnie.:)
~adam1222fi@o2.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
jeden z przewodów podcisnienia pękł i obroty zaczeły wariowac,ciezko dostac musiałem dorobic
Dziennik kosztów dla Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW
6,9
~sebek
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Z autkiem nie było większych problemów. Trochę za głośny przy obrotach powyżej 3000.