Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.8 90KM 66kW 1993-1997 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GUMIŚ
Kombi 1.8 90KM 66kW
MYSLE,ZE BARDZO DOBRZE,SAMOCHOD TWARDY,MALO SIE PRZECHYLA NA ZAKRETACH,NIE MA PRAKTYCZNIE ZNACZENIA,CZY SAMOCHOD OBCIAZONY CZ NIE,PROWADZI SIE SWIETNIE,WAZNE JEST TEZ TO ZE ZAWIECHA Z PRZODU JEST BARDZO TRWALA,PRAKTYCZNIE BEZAWARYJANA,NATOMIAST Z TYLU JEST JAKAS CHYBA BELKA,NAWET NIE WIEM BO NIC TAM SIE NIE DZIALO,NATOMIAST PRZEGUB LEWY ZMIENIALEM 2 RAZY
~grzes
Kombi 1.8 90KM 66kW
wspomaganie kierownicy naprawdę daje radę u mnie występowały lekkie luzy ale były spowodowane zbyt dużą ilością płynu w zbiorniczku. kąt skrętu robi wrażenie z łatwością się zmieści na każdym miejscu parkingowym.
~W1SN14
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie i układ taki jak w golfie mk3. Pojeździłem takim i wiedziałem że muszę coś takiego mieć, dla mnie perfekcyjny, malutka kierownica lekko chodzi, wszystko jak najbardziej na plus
~Maraszek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wiek robi swoje. Wspomaganie nie jest nowoczesne i nie zawsze zadziała jak należy. Dodatkowo zaczynają się pojawiać problemy i stuki :( Jednak myślę, że wymiana podzespołów pozwoli poprawić wynik na 5.
~mp9790@op.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo proste zawieszenie i ogólnie bez zbędnych udziwnień, co sprawia, że doskonale się sprawdza i jest tani w przypadku napraw.
~TheBeast
Kombi 1.8 90KM 66kW
Było pełno problemów z układem jezdnym, ciągłe usterki dawały w kość
~Piotr Włoch
Kombi 1.8 90KM 66kW
Po 4 latach do wymiany końcówki drążków,nic wielkiego normalka. Końcówki tanie.
~pietrek2805@interia.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
rewelacja... bez zadnych luzow, nie sciaga...
~Marek
dobrze się prowadzi