Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B4 Kombi

SUPER_MARIO, 18 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
dobre autkko mało kosztuje / niska cena części / mało pali / DUŻY W SRODKU / nie psuje sie MASZ MAŁO KASY A CHCESZ DUŻY I EKONOMICZNY SAMOCHÓD TO AUTO DLA CIEBIE . POZDRAIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW PASSATÓW .(!!!!!!!!! PRZEJŚCIÓWEK !!!!!!!!!!!!)
Troszke klekocze ale da sie z tym zyc
Bardzo ładnie pracuje , szybko i sprawnie
poprostu super. Na nasze polskie drogi najleprze auto jakie zostało wyprodukowane .Nastepne wersje po97" miały już wielowachaczowe zawieszenie i strasznie sie sypie .
bardzo dobra mamy duże szyby i piekny widok dookoła samochodu
to to naprawde rewelacja . mam 2metry wzrostu i to jest jedyny osobowy w którym po odsunieciu fotela do tyłu i położenia go na płasko śpie z wyprostowanymi nogami . A jak byłem z 2 kolegami w Niemczech na 4 dniowej wycieczce to wszyscy stwierdzili zgodnie po paru nocach ze nie ma mu równych . nawet a6 nie jest tak przestronna
takie sobie jak jest zimno to styłu trzeba troche poczekać na podmuch ciepłego powietrza .
bardzo duża
no troche szumi ale taka juz jego konstrukcja .
to to jest temat trasa miasto 90 120 1)na ropie ze stacji paliw 4.2 5.5 6 2)na ruskiej ropie 4.7 6.2 7 3)na oleju opałowym 5 6.8 7.8 to są średnie spalania w lato mniej jeżeli chodzi o miasto .
bARDZO DOBRZE ZACHOWANY .
jedynie drobne naprawy żadko kiedy klamki to jest bul w passatach . czesto sie psuja
nie miałem

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]