Oceny Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996

~rgston
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tanie w eksploatacji "do czasu" . 5litrow na 100km. To główna zaleta tego auta. Duży bagażnik i dużo miejsca. Sylwetka średnia. Przyzwoita prędkość podróżna 90-130km/h . powyzej 140 auto MEGA głośno "wyje".
3,5
~damian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
te auto uzytkowalem ok 2 lata temu.kupilem je z przebiegiem 280tys km i zrobilem 30tys w pol roku glownie na trasie polska-niemcy. spalanie super 5,6l przy nonstop 150km/h ale auto co tydzien w warsztacie. efekt byl taki kupilem za 4,5tys zł wsadzilem 4 tys przez pol roku bo myslalem ze jak wymienia wiekszosc to sie nie bedzie psulo, jednak po pol roku dalej sie psulo, silnik zaczal szwankowac(brak mocy i branie oleju) i sprzedalem za 2,8tys...
4,1
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Całokształt trudno określić... Samochód raczej dla tych, którzy potrzebują w miarę bezawaryjnego auta do taniej eksploatacji nie oczekując przy tym rarytasów. Dla ludzi ceniących bardziej przyjemność z jazdy i komfort podróżowania zdecydowanie odradzam z racji bardzo słabego wyciszenia i topornej skrzyni.
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko w jak najlepszym porządku,no może sylwetka auta nie jest jakaś rewelacyjna,ale wydaje mi się,ze to nie to w aucie jest najważniejsze,liczy się chyba serce,czyli motor,a o ile mi wiadomo 1.9TDI 90KM,to jeden z najmniej awaryjnych silników:)
~enter
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdybym mógł jeszcze raz kupić to samo auto z mniejszym przebiegiem zrobiłbym to bez wahania! Polecam wszystkim dla których niezawodność, ekonomiczność, przestronność, jakość wykonania są tak ważne jak niska cena zakupu.
2,4
~kili27
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
mam dość tego auta oszczędzałem pieniądze żeby kupić coś \"podobno\" niezawodnego i co?? lepiej spisywała się moja poprzedniczka alfa 156 1.8 troszkę dużo paliła ale nigdy nie zawiodła!! aż wariat w volvo mi w nią nie wjechał i skasował!!!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
~lukas3339
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto duuuze, duzo miejsc aw srodku, do ry do przewozu towarow, oszczednyl, silnik demonem szybkosci nie jest ale za to ladujesz 500kg towaru, nastepne 500kg na przyczepke i nie ma wala zebys zarznal ten silnik - to jest dobry i tani wol roboczy i bardzo wygodny.
~podlasiak
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Świetny w oszczędnej jeździe, mało kosztów obsługi.
3,3
~piotrek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
oprocz drobnych usterek ktorych jest coraz wiecej zadowalajaca jest praca silnika .
~MaRDuK_
Jak na tamte lata (1996) auto bajka. Dziś solidny przeciętniak.l