Lista ocen Volkswagen Passat B6 (10)

~Maciej
Sedan 1.6 FSI 116KM 85kW
Spodziewałem się po tym samochodzie troszkę czegoś lepszego. Może kiedyś volkswageny kojażyły się z niezawodnością. Teraz płaci się bardziej za znaczek na masce. Trochę kiepsko wykonany, parę tandetnych plastików. Czasami coś gdzieś trzeczy. Po trzech latach użytkowania jest dla mnie takim zwykłym samochodem dla \"Kowalskiego\" Duży, ładny, prawdziwie rodzinny tylko coraz mniej prestiżu. Teraz przesiadam się na Audi.
~Andrzej
Sedan 1.6 FSI 116KM 85kW
to zależy od oczekiwań ale moje przy zakupie buły bardzo duże małe rozczrowanie ale w koncu to samochód dla ludu anie z segmentu premim i cena jest normalna
~Kosa
Sedan 1.6 FSI 116KM 85kW
super auto przestronne i w sumie niezawodne. skrzynia automatyczna jest tu naprawde super.
~Kropka
Sedan 1.6 FSI 116KM 85kW
Auto naprawdę godne polecenia - nawet dla wymagających kierowców - wszystko tam gdzie być powinno - oszczędny jak na taka masę - wygodny jak to limuzyna - niezdecydowanym polecam w stu procentach szczególnie ten właśnie silnik - odradzam TDI dla dla mieszczuchów.
~alwesz
Sedan 1.6 FSI 116KM 85kW
wszystko super tylko mały minusik za skrzynię biegów - czasem mam kłopoty z 1 biegiem
~slonce865
Sedan 1.6 FSI 116KM 85kW
Witam posiadam od roku mojego Paska 1,6 102KM i jestem bardzo zadowolony co prawda auto ma malutki przebieg ale nie miałem żadnej awarii prowadzi się świetnie, a do tego komfort wewnątrz wart jest każdej złotówki może się wydawać że 1,6 jest za słaby na tak duży samochód, ale jest ok POLECAM Ps zaznaczyłem silnik 1,6 115KM, bo nie było 1,6 102KM
~andy76wit
~Zadowolony