Lista ocen Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (44)

~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Bardzo udany model, miałem wcześniej Passata B6 i widzę ogromny przeskok jakościowy. Samochód pojemny, tani w utrzymaniu, dobrze wykonany i przede wszystkim bezawaryjny.
3,7
~Eric
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Wszystko co mogę napisać to, to że jeśli chodzi Passata to wszystkie narzekania, o których przeczytacie na forach internetowych są niestety prawdą... Kupiłem go tylko dlatego, że na coś japońskiego nie było mnie stać. Dziwnym trafem Passat nie trzyma tak dobrze wartości i używany jest znacznie tańszy:) Na szczęście podróżuje się nim przyjemnie.
~megabraf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Komfortowy, dynamiczny, ergonomiczny, ekonomiczny... przesiadłem się po 14 latach jeżdżenia francuzami, konkretnie Megane 1 i Megane 2. Przypadek zdecydował o Passacie (szukałem nadal francuza jako kolejnego auta) i absolutnie nie żałuję swojego wyboru :) Zewnętrznie przypomina bardziej B8 niż B6 a więc też ok.
3,4
~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Ogólnie dla mnie niegodny polecenia samochód, niedopracowany, trzeszczący, z wieloma wadami modelu, które u mnie wystąpiły i to skrzypienie z lewej strony, nie wiadomo skąd i co skrzypi. Kupiłem go z myślą o dłuższej eksploatacji (ok 4 lat), sprzedałem z uśmiechem na twarzy, że się pozbyłem tego klekoczącego Wieśwagena
~Marian
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Powiem szczerze, że mówiłem iż nigdy nie kupie VW, ale po przejechaniu się zmieniłem zdanie. Nie będę się rozpisywał, ale samochód działa bez zastrzeżeń, nie miałem z nim żadnych kłopotów. Jeśli się dba i nie oszczędza na jakości paliwa, to samochód odwdzięczy się bezawaryjną jazdą. Za te pieniądze, to naprawdę fajny samochód, mimo iż jest dużo hejterów, którzy najeżdżają na użytkowników Passata nie uzasadniając swoich hejtów. Uważam, to za...
~Jaro
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
auto wygodne, dobrze wykonane, szkoda że takie awaryjne
~raf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Passat B7 to tak naprawdę dopracowany model B6 po korzystnym liftingu wyglądu, który nadał mu bardziej eleganckiego wyglądu. Przyzwyczajony do wysoko postawionej poprzeczki przy B6, model B7 okazał się jeszcze lepszy. Przed zapoznaniem się z Passatem, chętnie powtarzałem obiegowe opinie o toporności czy nadmiernej twardości zawieszenia, które to opinie okazały się nieprawdziwe. Passat B7 jest niezwykle cichy i komfortowy. Prowadzi się pewnie i...
~sobies
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Kupilem auto 9 mies. po leasingowe z Niemiec. Jeżdżę nim 3 misiac. Przejechalem ok. 5 tys. km. W firmie jeździłem Toyota Avensi, Octawia. Uważam ze w tej klasie jest to bardzo rozsądny wybor. Świetny elastyczny i oszczedny silnik w sam raz na polskie drogi. Przestronne wnętrze, duży bagażnik. Czytelne wskaźniki. W samochodzie wszystko jest na swoim miejscu. Jedyny mankament to widocznosc w c-mamsie bylo wyzej i lepiej sie widzial.
~Stachuu87
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Gorąco polecam ten samochód każdemu. Za całokształt daję 4 tylko ze względów estetycznych. Miałem B6 i jeżdziłem rok służbowym B8. Powrót do prywatnego B7 był trochę bolesny. VW nie wsadził zbyt wiele wysiłku w projekt wizualny B7.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
~KamilMako
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Jeśli ktoś używa auta z głową, wie jak dbać o jednostkę diesla i serwisuje samochód - Passat jest godny polecenia. Elegancki samochód i niezwykła przestronność plus materiały wykończeniowe na naprawdę wysokim poziomie czynią z niego niezwykle atrakcyjną ofertę.
Volkswagen Passat B7 Variant