Lista ocen Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eric
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Ogromne osiągnięcie niemieckich inżynierów. To jest naprawdę coś, zrobić tak ciasne wnętrze w takiej dużej karoserii. Gdy ktoś ma się zmieścić na przednim fotelu pasażera nie dotykając kolanami deski, to wtedy dziecko siedzące na foteliku z tyłu na bank będzie miało nogi oparte o oparcie przedniego fotela... Za to w bagażniku można lądować samolotem. Więc komfort bagażu ewidentnie wygrał z komfortem pasażerów. Na szczęście jest szeroko....
~raf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Baaardzo dużo miejsca. Na szczególną pochwałę zasługują fotele, duże i wygodne o długim, komfortowym siedzisku. Tutaj szczególnie Japończycy mają sporo do nadrobienia (Avensis, 7, Legacy mają siedziska odpowiednie chyba tylko dla kaczko-nogich kurdupli). C5 i 508 również mają wygodne fotele, aczkolwiek np. po właściwym ustawieniu fotela kierowcy w C5 wsiadłem na tylną kanapę za kierowcą i odczuwałem nieprzyjemny brak miejsca. A mam tylko 175...
~Jaro
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
bardzo dobre rozplanowanie kabiny, można wygodnie się rozsiąść na wszystkich fotelach bez obaw o komfort współpasażerów, dla rodziny 3 lub 4 osobowej nic więcej nie trzeba, wygodnie i pojemnie nawet na długich wyjazdach z mnóstwem bagażu
~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Skoda SuperB bije na głowę nie tylko Passata ale i każde inne kombi, passat ma mniej miejsca na nogi ale jest szerszy i mieści 5 osób, Skoda ma mnóstwo miejsca na nogi ale tylko dla 4 osób, piąta siedzi za karę.
~Aleks
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jeśli chcesz siedzieć na podłodze to jest fajnie , ale jeśli lubisz siedzieć wyżej to audio do ciebie nie dociera, ocierasz głową o dach a kierownica zasłania zegary. Podłokietnik wówczas też nie działa
~KamilMako
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Passat od zawsze króluje w tej kategorii, fotele zapewniają bardzo dobre trzymanie boczne a przy tym są obszerne. Bardzo dużo miejsca na nogi i nad głowami, to bardzo duże auto, jedno z największych w klasie.
~megabraf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Dużo miejsca dla każdego, przepastny bagażnik, wygodne fotele i zagłówki. Podłokietniki, miejsca na napoje, do ładowarek, wyściełane miękko kieszenie w drzwiach - wszystko ok.
~Marian
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Myślę, że na przestrzeń nie można narzekać jak z przodu tak i z tyłu jest dużo miejsca i można komfortowo podróżować, ilość i wielkość schowków również zadowalająca.
~sobies
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Miejsca jest dostatecznie dużo. Jestem średniego wzrostu i nie mam żadnych kłopotów z wsiadaniem. Miejsca na nogi dostatecznie dużo. Zas bagażnik super przestronny ustawny.
~Ficek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
W zależności od upodobań. Ja wolę być trochę bardziej "obudowany".Z tyłu miejsca wystarczająco dla komfortowej jazdy dla 2 osób.
Volkswagen Passat B7 Variant