Lista ocen Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
I tu się zaczyna problem, bo polepszyła się jakość plastików i materiałów w passacie, ale skrzypiące plastiki mnie przerażają. Oczywiście nie są to jakieś przerażające odgłosy, ale w samochodzie za te pieniądze wydaje mi się to niedopracowane. Gdzieś skrzypi mi plastik w desce rozdzielczej przy podszybiu, przy podciąganiu między 2200-2500 obr./min., z tyłu skrzypiała mi roleta w bagażniku, problem sam wyeliminowałem, wycinając kawałek gumy i...
~megabraf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
4 gwiazdki daje za to, że niestety spasowanie elementów deski rozdzielczej jak i uszczelki w drzwiach dały mi popalić, zanim ogarnąłem ten temat. Skrzypiało a to przy zegarach, a to z boku a to z góry, przy zagłówkach, przy tunelu środkowym. Istny obłęd. Na jesień zeszłego roku niemiłosiernie zaczęły mi skrzypieć uszczelki tylnych drzwi (głównie lewych). Zanim doszedłem, co skrzypi straciłem mnóstwo nerwów. Generalnie, w 5-6 letnim aucie tej...
~kamil
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
nie dajcie się zwieśc w salonie że to poprawione b6, to ten sam szajs tylko z innymi lampami. silnik dalej szwankuje, zawieszenie z tyłu ciągle stuka i cieżko ustawic zbieznośc, ciągle tnie opony. w środku plastiki dalej skrzypią a wyposażenie jest ubogie. ogólnie niewarte, jest w tej cenie wiele lepszych aut, w zasadzie każde chyba tej klasy będzie lepsze
~aras
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
W porównaniu do mojego poprzedniego auta Honda Accord to te auto jest jakimś totalnym nieporozumieniem. Przez 5 lat w Accordzie nie robiłem niczego. A tutaj naprawy kosztowały mnie już ponad 60tys. zł Oczywiście sprawę w sądzie mam wygraną, bo gwarancja jest gwarancją.
~Jaro
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
auto nie jest tanie, jakość wykonania , wygoda i prestiż marki na dobrym poziomie, wydaje sie więc że cena jest adekwatna do tego co VW oferuje, martwią mnie trochę awarie jakich doznałem, bo nie wiem czy to pech czy taka jakość.
~Stachuu87
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
W tym przedziale cenowym, wydaje mi się że to najlepszy wybór. To oczywiście moja subiektywna ocena, a jestem od lat fanem niemieckiej motoryzacji. Francuzi w mojej ocenie nie dorastają im do pięt.
~sobies
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Kupilem okazyjnie używany. Nowy gdybym kupowal 120 tysi. może troche przybogato. Jednak samochody z podobnym wyposażenie m w tej klasie sa tańsze o 5-10 tysi. i wtedy cena wydajesie do zaakceptowania.
~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Poniżej 30tys można kupić 10 letniego paska, ładnie wyglądającego, dobrze jeżdżącego i to naprawdę dobrze wydane pieniądze. Na dodatek taniego w utrzymaniu. Polecam
~Eric
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Trzeba naprawdę lubić markę, żeby wydać tyle pieniędzy na nowe auto o takiej słabej jakości i niskiej trwałości... Japonia jest daleko z przodu przy tych samych kosztach zakupu.
~Wiktor
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jestem drugim właścicielem uważam że jak za 50 tys na rynku wtórnym to był to bardzo dobry wybór
Volkswagen Passat B7 Variant