Lista ocen Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~megabraf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jest ok choć mały minus za utrudnioną widoczność w prawo z miejsca kierowcy (przeszkadza zagłówek, szeroki słupek itp.). Muszę się wychylać, przeginać, aby na 100% sprawdzić czy coś nie jedzie z prawej strony. I ciągle mam wrażenie, że czegoś mogę nie zauważyć. Tu akurat jest słaba ergonomia.
~Bonio89
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Dla rodziny z jednym dzieckiem spoko tyle ze jak dla mnie troche za niskie gdy ma sie duzy fotelik bo ciężko dziecko do niego włożyć. Dla rodziny z 2 dzieci podobnie jak przy jednym dziecku z tym że samochód jest już wtedy 4 osobowy. Bo między dwoma fotelikami nie usiądzie nikt
~Ficek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Światła mijania słabe. Fiesta ma lepsze.Mam wrazenie ze za slabo doswietlona droga.Jak na kombi dobrze doswietlone cofani.Widocznosc z kabiny oki, słupki nie przeszkadzają, tylna szyba duza, lustetka tez.Duzym plusem dla mnie sa monochromatyczne lusterka wsteczne i boczne.
~raf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jak każdy pojazd, Passat wymaga wyczucia, gdzie się kończy. Widoczność w kombi jest oczywiście z natury lepsza. Odpowiednie ustawienie fotela pozwala większości osób dopracować sobie doskonałą widoczność.
~Bystra
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Do przodu super - do tyłu lepiej niż dobrze - pomaga kamera i bardzo dokładne czujniki z wizualizacją na ekranie (przód i tył). Bi-ksenony skrętne poprawiają widoczność w nocy.
~Aleks
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
słupki przednie i lusterka zasłaniaja widok na boki na rodzie - b. niebezpieczne. zagłówek pasażera zasłania widok w prawo. Tylne zagłoówki zasłaniają widok do tyłu
~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
trzeba uważać na słupek A i lusterko, dość znacznie utrudnia widoczność, zdarzyło mi się dwukrotnie nie zauważyć pieszego z lewej strony na pasach
~KamilMako
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Doskonała, słupki przednie nie zasłaniają widoczności, auto jest ogromne ale nie sprawia to problemów z ogarnięciem tego co dzieje się wokół.
~Paweł
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Masywne słupki A i zagłówki przednich foteli troche ograniczają (zasłaniają ) pole widzenia.. ale ogólnie jest OK.
~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jak to w kombi, jest ok a czujniki parkowania pomagają. Żona lubi nim jeździć i chwali sobie że wszystko widzi dookoła więc chyba ok
Volkswagen Passat B7 Variant