Lista ocen Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Wyciszenie to chyba największy atut Passata B7. Wziąłem wersję z dodatkowy wyciszonymi szybami bocznymi i przy prędkości do 160 km/h swobodnie rozmawiam przez zestaw głośnomówiący, słucham muzyki lub przemierzam trasę we względnej ciszy. Brak hałasu, bardzo dotkliwego np. w Avensis, powoduje, że po przejechaniu wielu kilometrów mam cały czas \"świeżą\" głowę.
~Jaro
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
bardzo dobrze wykonana praca fabryki, w pierwszym okresie użytkowania wrażenie ciszy absolutnej po porzednich dwóch skodach, teraz trochę się już oswoiłem, albo zrobiło się trochę głośniej - auto ma 106 tys km w dwa lata, choć wsiadając do innych samochodów dalej doceniam ciszę passata
~Andrzej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Silnik delikatnie klekocze, szum opon i tyle. Przy 200km/h można normalnie rozmawiać, słychać natomiast zawieszenie przy większych dziurach o czym pisałem w zakładce zawieszenie ocena -5
~sobies
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Diselek jak diselek musi pogdakać lecz przyczepilbym sie tylko do odglosow na zewnatrz troche glosno jednak jakieto ma znaczenie dla mnie jak siedze w kabinie. Tu jest ok.
~KamilMako
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Dzwiek diesla - rzecz gustu. Ja go lubię a auta nie słychać na autostradzie powyżej 140 km/h (6 bieg) Wyciszenie jest jak najbardziej ok i nie meczy przy dlugich trasach.
~Wiktor
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Przy 140km na trasie bardzo komfortowo i cicho w środku. To najwyraźniej zasługa 6 stopniowej skrzyni. Przy tej prędkości obrotomierz wskazuje 2200 obrotów
~Marian
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Każdego kogo wiozę tym autem, zwraca uwagę na niezwykle dobre wyciszenie. Dopiero przy wyższych obrotach silnika lub otwarciu okna słychać, że to diesel.
~Roman
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Wewnątrz auta cichutko. Przy prędkości autostradowej ok. 150km/h można spokojnie słuchać muzyki. Co niestety w moim starym Passacie nie było komfortowe.
~pfalenczyk
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Najcichszy samochód jakim do tej pory jeździłem. Można swobodnie rozmawiać przy prędkościach autostradowych.
~Ficek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Uwazam ze powinni nad tym popracować.ja slyszę szumy drzwi i relingów.na wyciszenie od silnika nie narzekam
Volkswagen Passat B7 Variant