Lista ocen Volkswagen Passat B8 (113) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris710
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
TDI oznacza wysoką sprawność, ze wszystkimi konsekwencjami. Gdyby nie garaż i podgrzewane fotele byłoby przeciętnie. Miałem auta, które nagrzewały się szybciej
~Mb
Variant 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Klimatyzacja ustawiona na poziom INTENSYWNY nie daje rady. Musi być ustawiona temperatura na +18,5 stopnia aby dało się odczuć, że działa.
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Mam Webasto wraz z wentylacją. Polecam . Polecam ogrzewanie kierownicy. 3 strefowa klimatyzacja działa jak należy i jest cicha .
~Bartosz
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Auto mega szybko się nagrzewa po ruszeniu momentalnie pełna temperatura silnika choć uwaga na temperaturę oleju
~Jarek st
Alltrack 2.0 TDI 190KM 140kW
ogrzewanie postojowe pomaga tutaj ktore mozna sterowac z pilota ktore uzywam prawie pol roku tak samo jak podgrzewana kierownica
~rafal
Variant 1.6 TDI 120KM 88kW
Bardzo szybko się rozgrzewa jak na diesla. Webasto z pilotem działa świetnie. 3 strefowa regulacja w standarcie pomaga.
~Gregor
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
W tej klasie jest ok. Grzeje, chłodzi, nie trzeba wiecznie kręcić pokrętłem żeby utrzymać komfortową temperaturę.
~Bartek P
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Świetnie działa ogrzewanie przedniej szyby, szybko nagrzewa się środek i momentalnie się schładza.