Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback (224)

2,8
~Robert'98
Hatchback 1.0 40KM 29kW
Jak na pierwszy samochód - bardzo dobry. Jak się nauczysz postępować i jeździć takim autem, to będziesz umiał jeździć każdym. Przesiadka na coś nowszego będzie ukojeniem na moje częste nerwy przy tych wszystkich usterkach.
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Polo II po lifcie (\"86c2f\") to idealne auto dla studenta, początkującego kierowcy lub jako auto do miasta, albo drugie auto w rodzinie. Warunek to: dokładnie sprawdzić auto przed zakupem!, kupić tylko zadbany, doinwestowany egzemplarz,zainteresować się choć odrobinę mechaniką Poli i znać jej kilka słabszych punktów. Pola odwdzięczy się wtedy bezawaryjnością i ekonomicznością. VW Polo II po lifcie to najlepszy samochód w swojej kategorii!...
~lobooz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
To już YoungTimer! Autko ma styl. Kupiony za grosze. Jak dla mnie bomba! Zrobię z niego, jak się uda, ładnego klasyka. Prawie zero rdzy! Mechanik nie chciał wierzyc jak zobaczył podłogę! Wygląda jakby zjechała wczoraj z taśmy... Oglądałem młodsze Punta, Corsy, Civici, Clio itp. Wszystkie były żżerane lub już już zjedzone przez \"Rudą\". Moja zna tylko lekkie plamy rdzy po uszkodzeniach mechanicznych. Bravo VW! Przestrzeni w środku wydaje się...
3,1
~Kuba
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Kupiłem, bo był tani. Jest bardzo prosty, nawet laik proste sprawy sam sobie zrobi. Ogólnie liczyłem na to, że będzie lepiej. Jeżeli chodzi o ekonomię to radzę omijać szerokim łukiem jednostki 1.05 na gaźniku-tym co weźmie wykarmisz 1.6 z dużo większą budą. Jest to raczej takie jeździdełko, niedaleko i nie za szybko. W chwili obecnej za te same pieniądze nie kupiłbym go. Miałem Tico i niestety ten mały karaluch był lepszy.
~mariusz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Kupując zadbany, zdrowy egzemplarz mamy pewność długiej i niezawodnej jazdy. Volkswageny w tamtych czasach miały naprawdę mocne blachy, rdza jest tu rzadkim gościem. Generalnie jest to świetny, zwinny samochodzik na miasto za śmieszne pieniądze.
~Grzesiek 0_o
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
dobry silnik w dobre milej dla oka budzie;) godne uwagi silniki 55KM wzwyz:) 1.0 to mala porazka. Uzytkownicy narzekaja na rdze w moim modelu tego sie nie dopatrzy, ani na klapie czy tez na przednim pasie...nie wiem moze dla tego ze te autko nie bylo nigdy \"bite\"??!!
~luki88
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Vw Polo jest bardzo dobrym samochodzikiem. Mało pali, jest bezawaryjne(jeśli się o nie dba) jest samochodem dynamicznym, przestronnym oraz dobrze wykończonym. Jest ono świetną alternatywą dla fiata cc/sc, opla corsy a, renault clio (to starsze) forda fiesty czy nawet golfa 2. Gdybym miał możliwość to bymje jeszcze raz kupoił.
3,7
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
ogólnie auto wypada całkiem korzystnie jak na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. jeśli ktoś jednak chce się przesiąść z BMW do polo-może się nieco rozczarować ;) w swojej klasie jednak jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy samochód. ja sam nie kupiłbym go jednak jeszcze raz, teraz marzy mi się coś mocniejszego :)
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Kocham ten samochód :) Ja mam polo coupe z 1994 roku ale w budzie polo dwójek. Jest piękny zwinny bezawaryjny :) Ojciec ma Polo Kombi 1992 Diesla :) Ten model a już napewno ta marka pozostanie u nas w rodzinie na wieki :) Auto nie do zdarcia a jakie piękne :) (Coupe ładniejsze jest oczywiście od Kombi mimo że bagarznik ma nieco mniejszy :))

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ralph03@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Ralph klubowicz Polo Klub Polska: Mimo swojego wieku auto w bardzo dobrej kondycji. Lakier blyszczy jak nowy. Nie bylem przekonany do tego samochodu, podchodzilem sceptycznie szczegolnie do wygladu [pseudo kombi]. Wiele lat temu powiedzialem sobie, ze nigdy nie kupie Polowki pseudokombi. Mialo byc Clio, padlo na Polo i nie chce sie z nim rozstac ;) Wioząc meble docenilem wersje pseudo kombi oraz skladane fotele 50/50, co jest rarytasem :D
Volkswagen Polo II Hatchback