Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback (224)

~GIZI
Hatchback 1.0 45KM 33kW
tylko materiały eksploatacyjne do wymiany:filtry,olej, amortyzatory, opony, dwa tłumiki. ładownośc 410 kg a ja w swojego ładuje około tony i ciągnie 100km/h po całej Polsce. jeszcze nigdy mnie nie zawiódł w trasie
4,1
~mariusz gg10370032
Hatchback 1.1 50KM 37kW
fajne miejskie autko , wystarczajace nawet dla niewielkiej rodziny, polecam jednak silnik 1,4 ktory jest bardziej elastyczny i raczej mnie pali niz 1043.
~Charles
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Bardzo dobre, niezawodne i ekonomiczne autko. Polecam.
~NEWasek1
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Silnik dobry ale za mały do tego autka. Jak sam jadę to jest OK ale już gorzej jak w trzy osoby. (Silnik)
~!Student!
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
szkoda, że nie ma piątki nic nie zgrzyta czasem biegi wyskakują (Skrzynia biegów)
3,2
~Reginald911
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
był to mój pierwszy samochód po zdaniu prawa jazdy i jak na pierwszy samochód polecam nie jednej osoby ktora chce sie nauczyć jeździć nie bojąc sie o zniszczenie samochodu(części zamienne można kupić dosłownie za grosze w razie wypadku i tak nie ma duzej straty) w swoim egzemplarzu miałem dwa silniki pierwotnie był to 1.0(40km) który zbytnio nie oszałamiał osiągami ale w pełni wystarczał do sprawnego poruszania sie w mieście,zamieniłem go na...
4,1
~Pyjo // pyjohead@o2.pl //
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jak dla mnie autko idealne - na dzień dzisiejszy brakuje jedynie klimatyzacji ;)
2,3
~TURBO MANIAK
Hatchback 1.3 G40 113KM 83kW
WERSJA G40 TO NIEPOROZUMIENIE ,AUTO NIE NADAJE SIE DO SPORTU CHYBA TYLKO NA ZLOTY ZEBY STALO ............NIEDPORACOWANY SILNIK , MALO OSPRZETU PRAWDZIWE SPORTOWEGO ,SKRZYNIA TO PORAZKA ,ZAWIAS CHYBA Z LAT 70,PRZEREKLAMOWANY ,,,,,JUZ 1.3 GT SERYJNE JEST LEPSZE ,,,,NIE POLECAM LEPIEJ KUPIC SWIFTA GTI NIZ TA PADAKE
3,8
~xxx
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
jak na taką pojemność to całkiem przyzwoicie sobie radzi(szczególnie w mieście).w trasie też w porządku (rozpędziłem go do 115stu i nie wiem czy pojedzie jeszcze szybciej bo prosta się skończyła:) (Silnik)
~dodarka@z.pl
Hatchback 1.3 KAT 75KM 55kW
elastyczność traktora, ale to dlatego, że autko jest niemieckie, a nie japońskie :-), ale nadrabia mocą - poj. 1.3 na 620kg masy własnej (Silnik)
Volkswagen Polo II Hatchback