Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback (224)

~pietia
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jestem ogólnie zadowolony. W przyszłości chciałbym nabyć samochód tej samej marki (miałem okazję wielokrotnie jeździć vw golf II, vento, i lupo i doceniam niezawodność i styl marki )
3,5
~krechatg@interia.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Autko jest solidne i bezawaryjne jednak niema swego uroku i niczym niezaskakuje.Drazni slabe wyposazenie(brak nawet zegarka a obrotomierz to juz luksus!!!) i nieciekawy wyglad zewnwtrzny oraz nudne wnetrze. Bardzo dobra propozycja dla malo wymagajacych co nielubia majsterkowac przy aucie. Poprostu nudny,bezawaryjny przecietniak.
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
super autko dla ludzi młodych, nie szukających rakiety, tylko ekonomicznego auta, polecam ściągnięcie auta z zachodu polufki z polski są przeżarte i wytłuczone
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Idealne auto dla świeżego kierowcy, który musi zrozumieć jego działanie i nauczyć się ogólnych zasad. Usterki o ile jakieś będą, są proste do naprawy a jeszcze prostsze do zdiagnozowania z powodu prostej konstrukcji samochodu. Polówka wyposażona jest biednie, ale mamy tu wszystko co niezbędne do jazdy. Za tą cenę, jak najbardziej warto. Teraz pora na coś mocniejszego
2,6
~maks_1981
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Szukam frajera na moje jeżdzidło...Kupuję mazdę 323 f i mam nadzieję,że skonczą się problemy.Ale i tak kocham moją pszczółke bo jest moja i zapracowałem na nią ciężką pracą
~krzych_159
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Do miasta wystarczy na trasie dostaje zadyszki najlepiej nie przekraczać 100km/h bo jest strasznie głośno no. Mimo sporego przebiegu nie bierze oleju. Jak się rozgrzeje to go prawie wcale go nie słychać. Co najważniejsze bezawaryny!!! (Silnik)
2,1
~pebuArtur
Hatchback 1.0 40KM 29kW
Nie będę ukrywał auto jest słabe. Mi dodatkowo trafił się bardzo zaniedbany egzemplarz. Doprowadziłem go do stanu używalności ale i tak mi się wszystko sypało. Jeśli ktoś trafi na zadbany egzempalrz to powinien być z niego bardzo zadowolony, ja ze swojego byłem mimo tych usterek i ogólnej słabizny auta.
~Tomek 24 lata użytkownik polo 92 1.0 coupe
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jak na pierwszą furę tak na 1,5 roku do 2,5 roku użytkowania to jak najbardziej polecam, późniejsię nudzi... ale może jakiś TUNING....
~Błękitna sztrzała
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Do samochodu trzeba serca a miło może cie zaskoczyć pod czas wyprzedzania BMWiczki z 3 litrowym silnikiem ;)

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~RoN
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Jest dobrze,niestety. Nie przepadam za tym samochodem, Drewnialdo-to jest najłagodniejsze określenie jakim go obdarzam. Golas-wyposażenie szczątkowe jak w 126P.Ale nezawodności mu nie można odmówić. I to mimo modelu "składak" w dodatku bitego przodem.
Volkswagen Polo II Hatchback