Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1999-2001 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SPSebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
nie wiem jak tam pasażerowie i raczej mnie to nie obchodzi ale moim zdaniem miejsca jest dużo jak na takie małe autko. siedziałem tak dla jaj kilka razy z tyłu i było tam dość wygodnie, a jak otworzyć dach to można rozprostować kości jadąc na stojąco :D niestety regulacja foteli tylko w tył i przód, a chciało by się do góry... miejsca na nogi kierowcy tak akurat, nie to co w Astrze II gdzie ciągle się ociera kolanem o plastiki
~ChavezDing
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na tą klasę to ok. Z przodu kierowca może wygodnie usiąść. Jednak jest trochę wąsko i czasami wysoki pasażer smyra lewą nogą po gałce zmiany biegów. Jeżeli jest to ładna pasażerka to naturalnie w niczym to nie przeszkadza... :) No, poza dekoncentracją kierowcy :) Z tyłu rzadko kiedy miałem okazję podróżować. Jednak jeśli z przodu nie zasiadają koszykarze, to na kanapie da radę jechać w całkiem przyzwoitych warunkach.
~GregoryFF
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
o ile przod jeszcze jakos da rade o tyle tył przezyje pieklo, wieksza osoba bedzie sie czula jak w konserwie, calkowity brak miejsca na nogi, o jakimkolwiek innym bagazu juz nie wspominajac.
~spektrum
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dużo miejsca z przodu po przesunięciu foteli do tyłu, natomiast z tyłu mało przestrzeni jeśli by jechać w cztery osoby.
~Bart
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przy 185cm wzrostu to juz za mna nikt nie usiadzie jak siadam za kierownica... a przynajmniej z wielkim trudem.
~Jacek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
kierowca i pasażer z przodu siedzi wygodnie, z tyłu rosłe osoby raczej nie będą szczęśliwe, ale nie jest tragicznie.
~piotrekkk1988
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dla kierowcy ok. dla pasażerów z tyłu ogólnie mało miejsca.. ale jak na tą klasę to nie jest nagrzej
Volkswagen Polo III Hatchback