Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1999-2001 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ChavezDing
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ocenę zaniżają kiepskie łożyska w skrzyni. Kosz części nie jest wysoki, ale za przeprowadzenie tej naprawy trzeba słono zapłacić (ok. 1000 - 1200 pln) Od zaprzyjaźnionego mechanika wiem, że to bolączka skrzyń montowanych w tych silnikach (i dotyczy zarówno Polo jak i Ibizy) Po wymianie natomiast skrzynia pracuje poprawnie. Nie ma problemów z wbijaniem biegów, nic nie haczy, ale nie jest to też jakiś majstersztyk konstruktorski (chociaż w...
~SPSebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Biegi wskakują gładko, są dość krótkie i nie trzeba sie z nimi \"szarpać\" jak to bywa w niektórych autach. Czasem tylko nie wiem czy już wbiłem jedynke czy to jeszcze \"luz\"
~GeloG1971
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Beznadzieja .... po kilku latach używania zachowywała się znacznie gorzej niż w starych maluchach. Generalnie dźwignia zaczęła sobie chodzić w każdym możliwym kierunku.
~Bart
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niewielkie problemy ze wstecznym... nieco sie potrafil zacinac i jakos w serwisie nie potrafili sobie z tym poradzic. Bardzo sporadycznie.
~GregoryFF
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
srednio mi sie ona widzi. Trzeba namachac sie niesamowicie drazkiem zeby jezdzic jako tako. Zdecydowanie za krotkie przelozenia.
~spektrum
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jedynka oraz wsteczny ciężko wchodzą, czasem nawet \"nie chcą wejść\". Sprzęgło ciężko chodzi.
~piotrekkk1988
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
działa bez problemów, oczywiście jak na tą klasę samochodu, sportowa skrzynia to to nie jest
Volkswagen Polo III Hatchback