Lista ocen Volkswagen Polo III (348) - Widoczność

Na liście zabraknie 514 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SPSebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
widoczność w tym modelu to istny majstersztyk! przednia szyba jak i również boczne są ogromne, a słupki cieńkie co w efekcie znacznie poszerza pole widzenia. gdy wsiada się pierwszy raz do tego auta, człowiek ma wrażenie jakby siedział w akwarium:D ścięty tył i całkiem spora (jak na tak małe auto) szyba daje możliwość parkowania z dokładnością do centymetra! w wewnętrznym lusterku widać chyba na kilometr do tyłu, nie wiem jak to zrobili, ale...
~adyan
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Oprócz widoczności do przodu- tragedia. Przednie słupki nie ograniczją widoczności. Ponieważ jestem dość wysoki i mam dość mocno odsunięty fotel, a auto 5-drzwiowe, to środkowy słupek zaczyna w okolicach mojego ucha i często muszę zza niego \"wyglądać\". Widoczność do tyłu porównywalna z dostawczakami. W lusterkach (wszystkich) widać niewiele, na tylnej kanapie są spore zagłówki, których nie da się wsunąć so zetknięcia z brzegiem oparcia i...
~MaxM
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Do parzodu super mocno pochylona szyba przednia wydaje się mała ale wszystko świetnie jadąc na boki tez trochę przeszkadzaj przednie słupki są dość grube. Do tylu w wersji sedan czyli classic to koszmar zwalszcza przy parkowaniu tyłem kufer spory i zasłania większość widoku w tył lusterka nieststy nie pomagają przydałby się jakiś czujnik parkowania a najlepiej kamera. W korku kufer utrudnia tez zmianę pasa ruchu bo nie wiesz co zamierza...
~stalowycieciu@gmail.com
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Z racji swych niewielkich gabarytów oraz faktu, iż mam do czynienia z hatchbackiem, widoczność jest niezawodna. Może nieco tylko przeszkadzać słaba skala regulowania prawego lusterka, aczkolwiek wiele zależy od gabarytów samego kierowcy. Tak czy inaczej, widać wszystko pięknie i ładnie.
~iommi
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
gdyby nie te volkswagenowe slupki z przdou byloby idealnie (mozna sie przywyczaic)... gorzej z cofaniem (mam wersje classic/sedan) - nigdy nie wiem, czy juz stuknalem te auto za mna czy jeszce mam metr. gdy sie potrafi parkowac na lusterka (kierowcy vanow) - da sie przezyc
~giernal
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Optymalna wielkość szklanych powierzchni oraz duże lusterka zapewniają przyzwoitą widoczność we wszystkie strony. Najwięcej problemów kierowcy mogą przysparzać szerokie słupki A, które niekiedy skutecznie przesłaniają pole widzenia.
~Zadowolony z Polo 6n2
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Widoczność do przodu w porządku. Do tyłu ograniczone lekko ale wersja hatchback można spokojnie wyczuć koniec auta. prawe lusterko "karłowate" mogło być normalne,,,sporo większe.
~citizen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
O ile do przodu widoczność jest dobra, to do tyłu... tragedia. Bardzo szerokie tylne słupki i mała, wysoko umieszczona tylna szyba wyjątkowo utrudniają cofanie. Bardzo trudno wyczuć tył pojazdu przy cofaniu.
~Klima
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Co jak co ale widoczność jest wspaniała wszędzie widać co trzeba. Za to w lato trochę autko się nagrzewa ale prosta sztuczka i już jest chłodno(trick z otwieraniem i zamykaniem drzwi).
~karol2679
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest niezła w moim kombi które jest już po lifcie lusterko po stronie pasażera jest bardzo małe co ogranicz mocno widocznosć.Słupki przednie też sporo ograniczją widoczność ale można się przyzwyczaić.