Lista ocen Volkswagen Polo III (395) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Harpo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Niby siędobrze trzyma drogi, ale.... czujękażdą dziurę na kierownicy, a na ostrzejszych zakrętach wydaje mie się, że zaraz wylecę z foteli (nie umiem się w nie "wpasować")
~MICHAŁ
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
ZACZEŁO MI SZUMIEC TYLNIE ŁOŻYSKO A OD ROKU 2000 W VW POLO MONTOWANE SĄ PIASTY A TO TROCHĘ KOSZTUJE NIE WIEM DLACZEGO WYSIADŁO POWINNO SIE JESZCZE TROCHE POKRĘCIC
~Adam z Pułtuska
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
mój wozik jeździł przez 4 lata w Niemczech, to nie zdążył się rozklekotać na polskich drogach. Ale i tak wymieniłem amorki - jest sztywniejszy - dobrze na zakrętach, źle w krzyżu..
~Mario. Marus2@kki.net.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Opony 185/60/14 trzymaja calkiem niezle ale za jakies 10-20kkm trzeba wymienic amorki z tylu, bo są objawy gorszego tlumienia i zarzucania dupki skrecajac na dziurach.
~Piotrek
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Lekkie auto, spory silnik z przodu i troszkę myszkuje, jest też nieco za miękki. Awarie nie są częste, bardzo tanie i łatwe w usunięciu.
~KUBA
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Przy pełnym wykorzystywaniu mocy samochodu zawiszenie raczej nie daje rady,ale przy normalnej jeździe jest ok. Trochę sztywne jak na nasze warunki.
~arekv2
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wiadomo mały samochód i troszkę telepie na dziurach ale poza tym ok. Duży plus za bardzo prostą konstrukcje zawieszenia (łatwe i niedrogie w naprawie)
~wlkp
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Troche sztywny i mało komfortowy na dziurach.Ale to bardziej wina naszych kochanych dróg.Ogólnie jest ok.Cześci typu koncówki i sworznie nie sa drogie.
~Kamil
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Zawieszenie jak dla mnie zbyt miekki jest.. wychyla auto na zakretach.. raczej przydaloby sie sztywniejsze.. ogolnie nie jest zle ale.... :)

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mp
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
dobre trzymanie w zakrętach, na koleinach, na mokrej i suchej nawierzchni, przyzwoite tłumienie nierówności, samochód pusty i załadowany zachowuje się podobnie