Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2005 (86) - Całokształt

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Batory - batory@yahoo.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Subiektywna ocena to źle w kierunku bardzo źle. Poprzednio też miałem polo z 1.0 z 1996r. i spisywało się lepiej. Jakość do bani jestem niezadowolony.
~lukaso171
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Krótko moge napisać że urzekło mnie to auto na tyle że za rok ponownie wybieram VW Polo 5 . A moją polówke oddam we właściwe ręce.
~kazikh2@op.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mam go 5 lat. Świetny samochód. Ma tylko jedną bardzo istotną wadę.W standardzie bardzo ubożuchno wyposażony.
~Pabloo
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
autko jest super zajefajnie się prezentuje a na wiosne będzie na 15kach tak więc jeszcze fajniej będzie wyglądał :)
~rzecznik konsumentów
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
niezawodne auto z dobrymi właściwościami trakcyjnymi i super silnikiem. Wersja basic troche za uboga ale z ABS-em
~Wojciechu
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
uwielbiam to autko :) prezentuje sie mimo 5 lat super na tle konkurencji wypada jeszcze lepiej. Jezdzi sie extra POLECAM
~bulldog
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
ogolnie fajne auto, raczej do miasta, moim zdaniem najbardziej udany model POLO ( nowe jest zwyczajnie brzydkie )
~gigantus@go2.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie: autko jak na tę klasę nie jest złe. Spisuje się nieźle... jak dotąd. Pojeździmy to i zobaczymy co dalej.
~Cerata
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ani to dobre ani dobre. Do miasta pali za dużo w trasie więcej niż 100 km/h = pusty portfel.
~Jacekolsztyn
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto bardzo dobre, brak większych zastrzeżeń. Moje następne auto to również VW, nie wykluczam że polówka.
Volkswagen Polo IV Hatchback