Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2005 (86) - Całokształt

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Po VW można oczekiwać lepszego wyposażenia - ale wiadomo, że na polski rynek "rzucają" maksymalnie zubożone wersje a za dodatkowe wyposażenie chca przesadnie wygórowanych cen.
~Witek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Cena + osiągi + zadowolenie z jazdy - bardzo dobry wybór. Mój samochód przeszedł 4 gradobicia (wcale nie takie małe) i wszystko OK. Cenię w VW dobrą i odporną blachę.
~Rambler
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W tej klasie nie kupię innego auta. Są może ładniejsze i szybsze ale polówka mnie nie zawodzi. Czuć, że się powadzi samochód, a nie jakiś plastik z supermarketu.
~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo dobry samochód, dobre wykończenie silnik, ładny wygląd, linia nie starzeje się po kilku miesiącach, niemiecka precyzja. Jeśli jest możliwość kupna warto przemyśleć!
~slawek-VW
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jak na ten przebieg to sprawuje się nieźle zobaczymy co będzie dalej jak dowiedziałem się w autoryzowanej stacji to nie pierwsze Polo ma problemy z skrzypiącymi sworzniami
~henrykww@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem zadowolony z uzytkowania mojego egzemplarza, nigdy mnie nie zawiodl. po przejechaniu 35.000 km konieczna byla wymiana akumulatora. ocena serwisu b.dobra.
~Jarek...
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Powiem tylko tyle że opel corsa po 8 latach miał mniej usterek niż polo które mam jeden miesiąc...poprostu śmiech na sali nie polecam to wielki syf!!
~marika
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżeli władze VW na Polskę nie pomyślą o lepszym wyposażeniu to kiepsko widzę sprzedaż tego w sumie fajnego autka ( nie na pensję polaków)
~kaen
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem zadowolony z marki i modelu,który wybrałem.Uważam,że to dobry wybór i polo może doskonale spełniać swoją rolę jako auto miejskie i rodzinne.
~BylyFan
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
w swojej klasie wymiata... ,ale beznadziejnością miałem 2 fiaty punto i było wszystko dobrze. żaden z nich nie był tak awaryjny jak niemiecki cud techniki
Volkswagen Polo IV Hatchback