Lista ocen Volkswagen Polo IV (17)

3,5
~kolano73@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
silnik zbyt długo rozgrzewa się(15kmto pełna temp)przy zerowym mrozieJak zimniej to nie wiem jeszcze.im zimniej na polu to silnik potwornie hałasuje jak karabin maszynowy więc delikatnie dodaję gazu.Pracuje wtedy jakby nie miał filtra powietrza.Termostat jest dobry bo temp.silnika75st a chłodnica zimna.Myślę o montażu Webasto ale 7tys to za dużo.Spalanie paliwa dużo wyższe niż w reklamach a jeżdzę z myślą o ekonomii.Olej silnikowy to na 13tys...
~Robert
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Bardzo fajne tanie w eksploatacji autko, silnik 70km w brew pozorom ma większą moc niż się wydaje, przez okres w którym go użytkuję 1 rok nie miałem żadnych usterek, spalanie przy normalnej jeździe 4,5 litra
~michal_13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
KOREKTA do mojej oceny - nie wiem dlaczego ale ta strona przemnożyła x2 moje wartości spalania które podałem. Tak więc moje POLO 1,4 TDI 70PS pali: miasto 5L/100km, srednio 4,5L, trasa 3,9 L. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~jprawicz@interia.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Super samochodzik. Przestronny jak na swoje wymiary ale najważniejsze oszczędny 3,4 l/100 poza miastem a przy tym dynamiczny
~daniel
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Zdecydowanie polecam to auto osobom które dużo podróżują.
~szak
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Dla mnie super samohcodzik polecam...
~rubix