Lista ocen Volkswagen Scirocco III Coupe (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m____u
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Z przodu miejsca tyle, ile dusza zapragnie pod warunkiem, że z tyłu nikt nie siedzi. Wg mnie Scirocco R powinno być max. 3-osobowe. Nie warto jechać kompletem (w domyśle - mordeczko - nie bierz nikogo do siedzenia bezpośrednio za swoimi plecami... no może dziecko albo karła), jeśli kierowca ma 186 cm wzrostu. Fizycznie nie jest możliwe przyjęcie prawidłowej pozycji za kółkiem (patrz \"akcja plecy\" i \"akcja twarz-przy-szybie\"). Daję 3+ z...
~cule@o2.pl
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Mam prawie 2m wzrostu i jak na 3d coupe o tych gabarytach jest swietnie! Jezdzilem audi A5 i jest w niej o wiele mniej miejsca na tylnej kanapie (tam w zasadzie mozna jedynie zostawic bagaz). W scirocco spokojnie mozna posadzic 2 osoby przy maxymalnie odsunietych przednich fotelach i wciaz pozostanie duzo miejsca na nogi z ta uwaga iz osoby powyzej 1,90m beda mialy malo miejsca nad glowami ze wzgledu na nisko poprowadzona tylnia czesc dachu.
~Pabloczenko
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Uciążliwa liczba drzwi, ale każdy kto decyduje się na tego typu auto jest tego świadomy. Auto sprawia wrażenie bardzo małego, ale wewnętrzna przestrzeń baaardzo miło zaskakuje. Miejsca wystarczająco dla czterech dorosłych osób.
~Paweł
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Doskonale jak na taki samochód. Dla rodziny 2+1 to wręcz samochód rodzinny. Bagażnik większy niż w Punto. miejsca z tyłu dość dla osób do 1,80m. Jak oni to zrobili? Nie wiem. W tej dziedzinie samochód chyba bezkonkurencyjny.
~Kuba
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Jak na samochód który wydawałoby się, że jest mały, jest na prawdę dużo miejsca. Udało się zabrać w 4 osoby dorosłe na tygodniowe wakacje. Z tyłu więcej miejsca niż w samochodach tej samej klasy.
~Robert
Coupe 1.4 TSI 122KM 90kW
Naprawdę dużo miejsca z tyłu. montowanie 2 foteli zamiast 3 był genialnym pomysłem. Każdy siedzi wygodnie, i nawet gdy kierowca ma długie nogi to starcza miejsca dla wysokiego pasażera z tyłu!
~Michal
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Przestrzen pasażerska znacznie obszerniejsza niż w Audi TT (pierwszej jak i drugiej generacji). Bardzo mala klapa bagaznika (niestety rower MTB sie nie miesci...)
~Bumerang_wawa
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Przestrzen dla kierowcy i pasezera obok jest super ale dla pasezerow z tylu to trzeba pomyslec. Szczerze to jest auto dla 2 osob a 4 to juz tlok
~Artur
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Spory bagażnik jak na takie auto, pasażerowie tylnej kanapy nie narzekali nawet po 400 km, ergonomia dla kierowcy jak w kazdym VW, powyżej przeciętnej.
~M.J.
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
nie wsadzam w samochód nikogo więcej prócz siebie i ewentualnie jednego pasażera miejsca jak dla mnie tyle co w kabinie pilotów AIRBASA :)
Volkswagen Scirocco III Coupe