Lista ocen Volkswagen Scirocco III Coupe (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hajdi
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Ch*ja widać. Brzydko napisane ale treściwie. Lusterko wsteczne to możesz sobie wyrwać odrazu, bo jedyne co widać to środek pomiędzy dwoma dużymi zagłówkami . Tylne boczne szyby malutkie, też nic nie widać. Reasumując cofasz, jak niedzielny kierowca. Jak nie uwazam, takich technologii to czujniki parkowania w tym przypadku się przydadzą. Sam nie mam, wyczułem auto, ale pisząc w przenośni jesteś spocony;)
~m____u
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Przednia szyba i dwie boczne z przodu zapewniają dobrą widoczność. Przyda się też szyberdach (optycznie powiększa wnętrze i rozjaśnia je + więcej miejsca na głowę dla wysokich efendich). Z tylnych foteli mało widać, spoglądalność raczej awaryjna, co również tyczy się tylnej szyby. Niezbędną opcją są czujniki parkowania z tyłu.
~gogo
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Widoczność ani dobra, ani zła. Wbrew temu co czytałem, widoczność do tyłu jest zupełnie normalna (choć rear assist się mocno przydaje i polecam). Największym problemem jest naprawdę poważna szerokość auta, zwłaszcza z tyłu, która może być problemem w manewrach.
~loko
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Szerokie słupki przednie. Koszmar. Wewnątrz czułem się jak w bunkrze. W mieście to przepis na wypadek. Widoczność na boki i do tyłu mi odpowiadała. Co najciekawsze... W testach w prasie twierdza zupełnie odwrotnie. Moze nie jeździli ;D
~Wolfgang7825
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Jeżeli ktoś jeździł raczej dużym suvem albo rodzinnym kombi to może lekko się przerazić widocznością. Nie ma tragedii ale też jestem w stanie wyobrazić sobie osobę, która czuje się tam jak w czołgu.
~Foxu
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Do przodu widac jak w kazdym innym samochodzie, a tylem nie jezdze, a parkowac sie da swietnie na lusterka, zwlaszcza ze jest opcja do opuszczania lusterek bacznych tak zeby widziec zarys auta
~Mateusz
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Jak na wymiary auta i ogolny projekt jest dobra, wiekli plus za lusterka boczne, widocznosc do tylu ograniczona przez zaglowki ale da sie przyzwyczaic , do przodu i na boki bez zarzutu .
~kopatshu
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Widoczność jest niczym w czołgu. Do przodu jest okej. Do tyłu jest dużo gorzej. Sprawę ratują nieco czujniki cofania jednak mimo to trudno określić gdzie kończy się auto.
~Kuba
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Widoczność całkiem niezła chociaż tylnia szyba bardzo mała i dodatkowo zasłonięta fotelami. Polecam kamerę cofania bądź czujniki parkowania.
~cule@o2.pl
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Trzeba sie przyzwyczaic. Bardzo krotka szyba z przodu, maska niewidoczna. Z tylu widocznosc bardzo ograniczona - polecam czujniki parkowania!
Volkswagen Scirocco III Coupe