Lista ocen Volkswagen Sharan I (139) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 199 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~empoli71
Van 1.8 i T 20V 150KM 110kW
Zużycie paliwa jest do przełknięcia biorąc pod uwagę masę i wielkość pojazdu.Średnie spalanie po przejechaniu 18000km wyszła 10,86l/km.Popularność modelu i duża ilość dostępnych zamienników obniża koszty ewentualnych napraw
~Przemek
Van 1.9 TDI 116KM 85kW
Na autostradzie 120-140 km/h zużycie ON 5,7 L ( Austria 720 km ) Po drogach szybkiego ruchu bez \"korków \" do 140 km/h 6 L Po mieście 8,5 L , w zimie webasto do 10 L Oczywiście wszystkie pomiary z włączoną klimatyzacją
~miś
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
taka sobie. Raczej trzeba dokładać do tego autka. Do wymiany klocki i tarcze hamulcowe, łaczniki stabilizacji, łańcuszek rozrządu , przeguby.itp. i wszystko drogie i nie wytrzymałe. W toyocie po 150 tys. wymieniłem dopiero klocki.
~SZARON STOłN
Van 2.8 i VR6 24V 204KM 150kW
Myślę że jak na taki silnik to bardzo dobrze.... Dużo zależy od tego jak operujesz MAXYMALNIE spalił mi 20 litrów GAZU .. ale to w mieście. w trasie 9-13 litrów.. Gaz po 2.28 zł. Olej Napędowy kosztuje tyle co benzyna juz.
~Michał
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie suuuuper. W zimie max. spalanie (w mieście) wynosiło ok. 7-7,5 l a w trasie miałem nawet 4,6 l (oczywiście te dane to z komputera samochodu). Średnie spalanie w zimie przez cały okres zimy wyszło 5,8 l
~MK.KREDYT@GLOPORT.COM
Van 2.8 i VR6 GL 174KM 128kW
TROCHĘ SPALA, ALE "TROCHĘ" MA!!! BO TOCHĘ WAŻY 1800KG., NAPRAWY PRZY SŁUSZNYM UŻYTKOWANIU ZADNE, ALE JAK SIĘ OKAZUJE CZĘŚCI W NIEMCZECH MOŻNA KUPIĆ B.TANIO. WBREW POZOROM (OPRÓCZ SPALANIA) TANI W UŻYTKOWANIU.
~lolo
Van 2.0 i 116KM 85kW
przy gazie nieźle - spalanie na poziomie 12 litrów LPG. Ale jakbym miał jeździć tylkona benzynie to byłoby kiepsko... A przeglądy i naprawy - trzeba wiedzieć, gdzie i u kogo, nie polecam ASO ze względu na ceny
~Paat
Van 1.9 TDI 116KM 85kW
Codzienne koszty eksploatacji są na dobrym, akceptowalnym poziomie. Zapewne jest to pojęcie względne, ale przy średnich dochodach Sharan nie powinien nadmiernie obciążać budżetu domowego. Jest naprawdę OK.
~BABA
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
REWELKA 6,1 LITRA CYKL MIESZANY ZIMA TO NIESTETY 6.8 LITRA KOSZTY NIE SA WYGÓROWANE :)TYLKO JAK SIE DUZO TRZASKA KM TO NIESTETY PASEK OK. 1000 PLN I OLEJ TO TROSZECZKE BOLI ALE PRZECIEZ TO MA JEZDZIC:)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Sharan I
7,2
15,8
13,5
~piodik11
Van 2.8 i VR6 GL 174KM 128kW
JADĄC DO ZAKOPANEGO Z PRĘDKOŚCIĄ DO 140KM/h AUTKO SPALIŁO MI 9,8L LPG,ALE TYLKO JEDNA OSOBA. A WRACAJĄC W TRZY OSOBY SPALANIE WYSZŁO PRZY TEJ SAMEJ PRĘTKOŚCI 11,14 LPG TO BYŁO DLA MNIE BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE.