Lista ocen Volkswagen Sharan I 1.8 i T 20V 150KM 110kW 1997-2010 (4) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zyga
Van 1.8 i T 20V 150KM 110kW
Grzanie jest ok, zimą troszkę trzeba odczekać, ale z pomocą przychodzą wtedy grzane fotele, co do klimy mam mieszane uczucia, w trasie jest ok ale tylko OK, w mieście jest różnie jak jest +30 to czasami wolę otworzyć z tyłu szyby niż czekać aż się zrobi chłodno, no ale cóż samochód jest wielki i do tego czarny, jest co schładzać, być może winą jest już zużyta sprężarka od klimy, ale póki działa to nie ruszam
~empoli71
Van 1.8 i T 20V 150KM 110kW
Klimatyzacja ma dużo problemów ze schłodzeniem takiej szklarni pomaga trochę przyciemnienie szyb ale ogólnie we włoskim klimacie jest tylko przeciętnie.Natomiast ogrzewanie na sprawia problemów nagrzewnica po przejechaniu kilku kilometrów nagrzewa wnętrze do odpowiedniej temperatury a podgrzewane fotele to ułatwiają.Częsta wymiana filtra kabinowego zapobiega parowaniu szyb i ja nie miałem z tym problemów
~AM
Van 1.8 i T 20V 150KM 110kW
W okresie zimowym i w porach deszczowych strasznie parują szyby. Z problemem tym nie radzi sobi ani klimatyzacja ani ogrzewanie, trzeba otwierać okna.
~RQ64
2 strefowy Climatronic.....