Lista ocen Volkswagen Sharan I 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2010 (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
0,0
~Marek
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Za pieniądze jakie wydałem na zakup tego auta mogłem kupić innego vana np peugeota 806 lub citroena evasion za o wiele mniejsze pieniądze lub o wiele młodszego. A sądzę, że ilość usterek byłaby zdecydowanie mniejsza. No ale cóż uparłem się na VW, wcześniej miałem GOLFA IV i był rewelacyjny. Widać nie ma marki, która wszystkie swoje modele robi idealnie.
~Michaś
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
auto stosunkowo neijest tanie ale jesliktso je zakupi nei bedzie zalowal!!wiadomoz ze w cenei auta z 1997 roku mozna kupic np passata B5 rok a czasem dwa lata mlodszego ale passat to nie sharan :) jesli ktos chce pogadac cos na temat tego autka albo ma cos waznego do przekazania np mi to prosze o kontakt majkelmen@poczta.fm lub GG 2686545
~PS
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Cena hmmm..... Dobre auto musi trochę kosztować, a obecnie ceny tak spadły, że i Sharana z silnikiem TDI można wyrwać za nieduże pieniądze. A komfort jazdy jest super. Dowodem niech będzie, że prawie każdy którego przewoziłem stwierdzał w czasie jazdy, że fantastycznie się jedzie. POLECAM.
~radek
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
jak trafisz na auto o które poprzedni właściciel nie dbał to wiadomo kasy popłynie ale raczej na robociznę bo części nie są drogie, nawet te lepsze.konstrukcja auta prosta, jak masz kanał to z zawieszeniem i hamulcami poradzisz sobie sam bez problemu
~M.J
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Super auto za takie pieniądze solidne auto silnik 110KM nie do zajechania Ekonomia super oszczędny jak na gabaryty i masę bezpieczny Wygodny zwrotny dynamiczny auto pali ma dotyk -27 stopni inni mają problem nawęd benzyniaki.
~Dudi77
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Ma swoje wady jak każde auto, ale jak kiedyś będę zmieniał, to tylko na Sharana, ale po 2006 r., 1.9 TDI, 130 km, aby spełniał normy spalania spalin Euro 4 - bez tego centrum wielu miast w DE odpada.
~Andrzej
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na samochód za kilka tysięcy jest na prawdę dobrze, wygodniejszy niż Berlingo czy Partner, tańszy w utrzymaniu niż Voyager, 806, Espace
~Grzegorz
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Trochę za drogi w zakupie w stosunku do braci bliźniaków czyli Forda Galaxy i Seata Alhambra. Z poważnych części nic się nie psuje zawieszenie bardzo trwałe
~Mikołaj F.
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Myślę że cena jest troszeczke za wysoka ale kupując Sharana mamy pewność że w każdej chwili możemy go sprzedać, tj jeden z najchodliwszych modeli na rynku.
~robot2324@vp.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
napewno każdy chciałby jak najtaniej ale to auto jest warte swojej ceny w stosunku do jakości