Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Franciszek
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Widoczna jest raczej słaba niestety słupki A są tak szerokie ze na rondzie czy przy skręcie w lewo może się ukryć za nimi całe autko co jak wiemy może się skończyć wypadkiem Czasem pasażer musi interweniować krzykiem poza tym cofanie to raczej brak jakiś większych problemów
~Paweł.
SUV Facelifting 1.4 TSI 160KM 118kW
Do widocznosci nie mam zastrzezen. Moze przednie slupki troszke ja ograniczaja. Na parkingu, z racji wysokosci auta ciezko jest czasem ocenic odleglosc od strony pasazera. W miare regularne i proste ksztalty jednak pomagaja w tym, podobnie jak czujniki parkowania oraz asystent.
~Jasia
SUV Facelifting 2.0 TSI 180KM 132kW
Auto dedykowane jest dla kierowców z niedużą rodziną, bądź jako drugie, stąd komfort moim zdaniem może zaznać max. cztery osoby. krótki rozstaw osi też ma swoje ograniczenia. Limuzyna to nie jest, ale chyba każdy, kto kupuje małego SUV-a się z tym liczy.
~Szymon
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Przednie słupki trochę ograniczają widoczność. Poza tym jest problem z obserwacją sygnalizacji świetlnej nad jezdnią. Trzeba pochylać się do przodu. Przednia szyba mogłaby zachodzić wyżej (jak np. w Citroenie Picasso)
~Andrzej
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Widoczność super ,przez 40lat jeżdziłem samochodami zwanymi limuzyną ,jak widzę do komfortu trzeba dojrzeć i ja do takiego stanu dorosłem .Komfort \"osobówki \" widoczność \" cieżarówki \" .
~GREGOR80
SUV Facelifting 2.0 TDI BlueMotion Technology 110KM 81kW
jak w typowym VW. Jedyne denerwujące zjawisko to woda zbierana przez wycieraczki spływa na boczne okno kierowcy przez do nic nie widać w lusterku z lewej strony.
~Tasadar
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 160KM 118kW
Jak to SUV - super. Dodatkowo opcja z kamerą cofania (pierwszy raz mam kontakt z takim cudem i baaaaardzo polecam)
~PITER
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Pozycja kierowcy gwarantuje bardzo dobrą widoczność a czujniki rozmieszczone na zderzakach dopomagają kierowcy
~luk2306
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
W każdym kierunku bardzo dobra ze względu na pozycję za kierownicą i właściwe proporcje szyb do karoserii.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting
7,2
9,8
~Daniel
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Duże lusterka, z tyłu świetna widoczność, bardzo pomagają kamery cofania.
Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting