Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2007-2011 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~runelord@wp.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
z zewnątrz samochód nie wydaje się zadurzy ale miejsca z przodu i z tyłu jest naprawdę sporo nie boję się powiedzieć że najwięcej w swojej klasie cztery osoby dorosłe maja naprawdę sporo miejsca i dzięki sporej ładowności świetnie się trzyma drogi ale nie wiem czy to zależy od ładowności
~Zbyszek olcz@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Z przodu bardzo dobrze. Dla pasażerów tylko przy maksymalnym zmiejszeniu bagażnika (regulowane fotele z tyłu). W tym przypadku bagażnik jest raczej umowny. Przy czterech dorosłych osobach podróż na dystansie 800 km nie powodowała zmęczenia dla kierowcy i pasażerów.
~shepardo@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
bardzo duzo miejsca. wszystkie przyciski blisko jedynie mogl by byc podlokietnik troszke dalej wysuniety no ale toszczegół. Co do miejsca pasazerow super i z tylu i z przodu. 3 tygodnie temu zrobilem 8000 km i tak wygodnie jeszcze nigdy nie podruzowalem.
~Michal
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ja mam ponad 200 cm wzrostu a moja małzonka prawie 190. poruszamy się tym autkiem przeważnie z dwójką dzieci w fotelikach i jest ok. Bagaznik trochę mały ale ratujemy się baxem na dachu
~Przemo.
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
mały bagażnik jak na SUVa,jednak przesuwane tylne siedzenia mogą pozwolić na uzyskanie większej powierzchni bagażowej.
~Mark
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mam 175 cm wzrostu + żona i 2 dzieci i czujemy sie w Tiguanie jak w domu. Wygodne fotele dużo miejsca nad głową.
~Śmielu
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto zaskoczyło mnie pozytywnie ilością miejsca w środku oraz komfortem jaki oferuje w długich trasach . Duzy Plus
~Włodek
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Miejsca jest w tym aucie dla pasażerów bardzo dużo. Niestety trochę zbyt mały bagażnik.
~Maciej
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dużo miejsca dla każdego, z przodu i z tyłu. Bagażnik trochę mały.
~protas_wrzosiński
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Z tyłu słabo - mały bagażnik, mała przestrzeń z tyłu. W golfie było lepiej.
Volkswagen Tiguan I SUV