Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2007-2011 (32) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
spalanie zależy czy jazda po mieście i zapychanie dpf to oszczędna normalna dynamiczna 9l na trasie do 120km/h ok 6-7l po przekroczeniu 130km/h rośnie nawet 10l zależy do warunków w terenie udało mi się na wet wykręcić 17l zima lasy
~Michal
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
przyjemny diesel, 140km, w miarę elastyczny i szybki (spowalnia go tiptronic) dość ekonomiczny. Zimą do momentu rozgrzania jest dość głośno ale po osiągnięciu odpowiedniej temperatury jest OK
~Andrzej
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
silnik pracuje bardzo dobrze ale ma bardzo duże zużucie oleju przy przejechaniu 18000 km 1.8 litra oleju trzeba dolać do silnika taką informację uzyskałęm w serwisie VW
~Śmielu
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Silnik Dynamiczny, doskonały w trasie,nie ma problemów z wyprzedzaniem, ekonomiczny gdy wiadomo jak go traktować - zmiena biegu w okolicach 2200rpm przy oszczędnej jeździe.
~niwre
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Silnik mógłby być trochę mocniejszy(czuć to szczególnie na wyższych biegach), ale gdy mu się podniesie trochę moment i moc, to zaczyna całkiem nieźle się spisywać.
~Neo
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Po 140tyś km pompa paliwa lubi rzucać opiłkami w paliwie co wiąże się z wymianą calego układu paliwowego. Poza tym padają czujniki w silniku.
~Zbyszek olcz@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Znacznie ciszej niż pompowtryskiwacze. Silnik elestyczny, 140 kM wystarczające, choć 170kM proponowane w nowym rozwiązaniu znacznie podniesie dynamikę auta
~Emerytka
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
silnik jest beznadziejny , żadnej elastyczności wszystkie moje poprzednie auta z sinikami poniżej 100 KM były o niebo lepsze
~Włodek
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Coman rail sprawuje się nieźle. Mógłby być odrobinę cichszy. W moim aucie dodałem koni do 170 i bardzo przyjemnie się wkręca.
~stegi
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak na razie technicznie bez problemów, dynamika niezła choć mój ma małą turbodziurę w okolicy 2tyś obr.
Volkswagen Tiguan I SUV