Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2007-2011 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek olcz@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jakość wykonania bardzo dobra jak we wszystkich VW. Może w środku brak polotu ale nikt tu nie wpadł na pomysł by np. gniazdo 12V umieścić w centralnym punkcie. Cena auta jest przesadzona o ok. 20-25 tys. zł. Jednak za 90-95 tys. konkurenci proponują za duż twardego plastiku w środku, ale to już tylko kwestia gustu i przyzwyczajenia do danej marki.
~Przemo.
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
wersja sport&style wyposażona w takie bajery jak panoramiczny dach,elektryczny hak,gniazdko elektryczne czy doświetlanie zakrętów stawia to auta na równej pozycji w walce z konkurentami samochodów kategorii premium. BMW x1 i Audi q3 nie są w mojej ocenie autami lepszymi biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.
~shepardo@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ja zaplacilem 103000 2.0TDI 140K i pare bajerow dobralem BiXenony radio itakie tam Patrzec na ceny Rav4 Czy BMWX3 to cene jest przyzwoita
~Śmielu
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wzorowa. Auto nie jest tanie lecz za materiały użyte we wnętrzu i sprawdzona technologie trzeba płacić. Gdybym miał kupować drugi raz... Byłby to Tiguan !!!
~Michal
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
uważam że to dobry wybór jesli ktoś potrzebuje auta nawet dla rodzinny i nie chce słyszeć o nudnych vanach a brakuje mu na Touarega :)
~Mark
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Cena z pełnym wyposażeniem 115 tys. netto nie potrafiłem znaleźć nic ciekawego i tak wykonanego w tym przedziale cenowym.
~barti_tdi
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
zdecydowanie za drogie są tego typu samochody, ale jakościowo jest bardzo satysfakcjonujący.
~protas_wrzosiński
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
No cóż, drogie auto. Żałuję, że nie wybrałem Skody - to samo auto w innej obodowie, ale znacznie tańsze,
~Maciej
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kupiłem używany więc OK, ale nowego bym nie kupił.
~markac2
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
beznadziejne wyposażenie w podstawowej wersji
Volkswagen Tiguan I SUV