Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2007-2011 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~shepardo@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Widoczniosc jest dobra ale nie doskonala. parkujac czy cofajac i tak uzywam lusterek wiec progi mi nie przeszkadzaja ale fakt sa przerosniete, ale to tez dodaje uroku z zewnatrz. słaba widocznosc jest tez np. jak stoje na swiatlach to musze stanac troszke dalej od lini bo nie widze wiszacego sygnalizaora
~Śmielu
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Gdyby nie kamera cofania i zestaw czujników byłaby to chyba pięta achillesowa tego auta. Nie jest źle ,auta tego typu tak mają i koniec kropka.
~niwre
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Do przodu naprawdę dobrze(po prostu, wyżej się siedzi), trochę ograniczają pole widzenia dość szerokie słupki przednie. Do tyłu i na boki w normie.
~stegi
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Boczne słupki trochę szerokie zdarzyło mi się że prawie nie zauważyłem drugiego auta bo schowało się właśnie w świetle słupka
~piotrwir@wp.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
dobre ale nie mozna podjezdzac zbyt blisko sygnalizatora bo gornycz swiatel nie widac tylna szyba nie potrzebna
~Mark
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Duże boczne lusterka, wysoko umieszczone fotele daję nam bardzo dobrą widoczność do przodu i do tyłu.
~Zbyszek olcz@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Do tyłu trzeba uważać, bardzo przydają się czujniki parkowania, szkoda że tylko dżwiękowe
~Maniek_
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
pewne ograniczenia widoczności podczas cofania, duże słupki tylne
~piotr
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
widoczność znakomita widok nad osobówkami szybkość podejmowania decyzji
~Andrzej
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
przy cofaniu potrzebna jest kamera cofania mała widoczność przy cofaniu
Volkswagen Tiguan I SUV