Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW 2016-2018 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek kowalski
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Nie do końca opanowałem jeszcze system parktronic ale nie uważam to za wadę auta.Dwukrotnie auto gwałtownie zatrzymało się ostrzegając przed zderzeniem którego nie mogło nastąpić.Nadmiar elektroniki powoduje że czasami ona zawodzi .Lepiej jednak żeby częściej sygnalizowała niż miał nastąpić brak sygnalizacji w oczekiwanym momencie
~Andrzej
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Obecnie w Polsce nie działa system rozpoznawania znaków drogowych, podobno ma być ten problem rozwiązany do końca lutego 2017 r. W systemie kamer 360 nie działa opcja BirdView czekam na odp serwisu. Są to jednak drobne usterki nie mające wpływu na ogólne odczucia z posiadanie tego samochodu
~Andrzej
~Mirek
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
od nowości słychać było gwizd powietrza z lewej strony. Niechętnie oddałem auto do servisu ( myślałem- na pewno coś zepsują). Po 3 godzina odebrałem auto z nową uszczelką na drzwiach. Szok. Nic nie zepsuli a nawet naprawili. Nic nie gwiżdże. Brawo dla servisu VW w Gorzowie Wlkp.
~Przemco
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
do tej pory tylko tarcze i klocki z tyłu, po raptem 25 tys. km, które to było podobno "przypalone". to skutek kiepskiej jakości użytych materiałów, a nie mojej jazdy
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Trudno po pół roku się jakoś wypowiadać w tej kwestii. Dotychczas nic się nie działo i liczę że tak pozostanie, jak coś to mam 5 letnią gwarancję. Mam nadzieję że będzie zbędna :-)
~Jollym
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
18000km, na zimnym zaczęło szumieć jakieś łożysko, chyba od napinacza, jeszcze nie zdiagnozowane, więcej usterek nie stwierdzono
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Bez jakichkolwiek usterek w ciągu 5 lat i 80 tys. km przebiegu.
~merino
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Na razie wszystko chodzi bez zarzutu. Minus tylko drugi bieg.

Volkswagen Tiguan II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Anton
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Na razie nie było usterek (ale to dopiero pół roku eksploatacji).
Volkswagen Tiguan II SUV