Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW 2016-2018 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Climatroinic 3-strefowy. Szybko chłodzi, szybko grzeje. Bardzo dokładnie utrzymuje temperaturę, regulacja co 0,5 stopnia. Na szczęście są jeszcze pokrętła do obsługi podstawowych funkcji klimy, nie trzeba grzebać palcami na ekranie. Fotele podgrzewane, w zimę to się przydaje.
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Klimatyzacja nadzwyczajnie wydajna. 3-stopniowe ogrzewanie siedzeń szybko daje ciepło a jak ktoś lubi to może się smażyć. Niestety poprzez umieszczenie nawiewów do góry w zimie ciepło bucha w twarz a korpus marznie. Zanim temperatura się wyrówna mija trochę czasu.
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Plus za 3 strefową klimatyzację w standardzie. Z jednej strony dziecko może regulować samo z tyłu, a drugiej mamy nad tym kontrolę na wyświetlaczu z przodu. Moja wersja ma podgrzewaną kierownicę i podgrzewane fotele co sprawdza się zimą jeśli parkuje się pod "chmurką".
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Niezbyt ergonomicznie umieszczone nawiewy-do góry i tylko po dwa na każdą stronę. Klimatyzacja bardzo wydajna ale traci przez nawiewy. W zimie ciepłe powietrze leci po ok. 3-4 minutach jazdy. Podgrzewanie foteli 30 sek. i robią się gorące.
~Anton
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo szybko grzeje w zimę (plus podgrzewane fotele), bardzo szybko chłodzi w upały. Brak problemów z zaparowaniem szyb. 3-strefowy climatronik jest rewelacyjny - precyzyjnie utrzymuje ustawioną temperaturę.
~Andrzej
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Jedyne zastrzeżenie mam do wentylacji. Przy 4 osobach podczas jazdy zaczynają parować szyby przy normalnie działającej klimatyzacji, czego nie miałem w poprzednich samochodach.
~Andrzej
~em
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
bardzo dobrze! szybko sie nagrzewa, osobny panel dla drugiego rzędu! czad. nie mam uwag. Na razie nie próbowałem klimatyzacji jeszcze.
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Klima w lecie super - wydajna. W zimie brak efektywnego ustawienia nawiewu ciepłego powietrza.

Volkswagen Tiguan II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jollym
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Klimatyzacja 3- strefowa, jedno z pozytywnych zaskoczeń - b. wydajna, ciepło również szybko dostępne
Volkswagen Tiguan II SUV