Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW 2016-2018 (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anton
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Silnik przy spokojnej jeździe właściwie nie jest słyszalny, słychać raczej tylko szum opon i opływ wiatru. Na autostradach do prędkości 160 km/h (niemiecka autostrada, jakby coś:)) jest wystarczająco cicho wewnątrz, a z większymi prędkościami nie jeździłem. Przy szybkości 130 km/h jest bardzo cicho, radyjko cicho sobie gra (dobrze słychać, nie trzeba pogłaśniać) i można swobodnie rozmawiać.
~Nowy użytkownik VW
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Tu znowu porównam do Toyoty i powiem ,że toyota jeszcze ma daleką drogę przed sobą w kwestii wyciszenia. Jeździłem Passatem na jedzie próbnej i przy wyższych prędkościach 140-160 był niestety cichszy od Tiguana. Oczywiście w Tiguanie jest cicho a w granicach prędkości przepisowych bardzo cicho.
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Do prędkości 130 km/h jest wystarczająco cicho. Prawie jak w limuzynach:) Powyżej 130 zaczyna robić się głośniej, ale tragedii nie ma. Do 160 km/h jest spoko, a szybciej nie próbowałem. Jak na "samochód dla ludu", to czego chcieć więcej?
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Rewelacja, obawiałem się szumów dość dużych lusterek oraz z przednich słupków. Według mnie niewiele je słychać, a na pewno ciszej niż miałem w Golfie 6. W komplecie z bardzo cichyba 1,4TSI jest naprawdę dobrze. Duży atut tego auta.
~Jollym
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto wydaje się dość dobrze wyciszone, ale do pewnych prędkości 140-150, później robi się głośno, ale to raczej zasługa wyższej sylwetki. Silnik dobrze wyciszony, nie daje się we znaki przy takich prędkościach.
~marek kowalski
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Zastanawiałem się czy zaznaczyć dobrze czy doskonale.zaznaczyłem dobrze ponieważ nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być lepiej.Cichsze są tylko chyba auta elektryczne
~em
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
CC mimo bezramkowych szyb było ciche... Tu jest jeszcze ciszej ! prędkości autostradowe 140,160 170 i cicho! zdecydowanie super wyciszenie!
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Lepiej być nie może jeśli chodzi o silnik. Ponieważ jest to kwadratowy SUV to szumy wiatru są wyraźne od ok 140 kmh
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
W jeździe miejskiej sześć gwiazdek-silnik niesłyszalny. Na ustostradzie od 140km/h wyraźne szumy. Silnik słyszalny od ok. 4000 obrotów
~Jerzy
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
bardzo dobre, można nie zauważyć momentu wyłączenia silnika i zostawić pracujący silnik po wyjściu z samochodu !
Volkswagen Tiguan II SUV