Lista ocen Volvo 440 (98) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~valdi0707
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Jak na tak niską cenę za jaką można nabyć to auto stwierdzam że opłaca się, auto bez poważniejszych awarii, a drobne naprawy można dokonać samemu. Samochód solidny i bezpieczny, a na dodatek nieźle wyposażony- airbag,abs z funkcją przeciw buksowaniu kół, centralny zamek, elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, a nawet komputer pokładowy. Nikt kto ma chociażby minimalną wiedzę o autach gdy zobaczy ukośną belkę na grillu z logo volvo od razu...
~volvouser1992
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Za swoje dałem 4 koła jestem zadowolony... chociaż może korodować ( i u mnie to się dzieje tylne nadkole ) niestety nie ma ocynku gdyby to to jeździł bym i jeździł i nic by się nie działo a tak zrobię nadkola i polatam nim długo a wiedzy czasie będę zbierał na BMW E39, chociaż jak kupię bunie nie przestane jeździć volvo jeśli żaden pseudo driver nie rozbije ani nie będę miał wypadku nie odstawie go DŁUGO I POLECAM WAM TEN WÓZ!!
~mpderrick1970@interia.pl
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Za około 5 tys zł ciężko jest znaleźć auto z klimatyzacja, podgrzewanymi fotelami szyberdachem elektryka na drzwiach, wspomaganiem kierownicy, el lusterkami i innymi drobiazgami. Ceny części zamiennych nie odbiegają od innych marek tej klasy jednak Volvo jest mniej awaryjne pod warunkiem że się kupi dobry zadbany egzemplarz który jak najmniej dał się dotykać mechanikowi od rozrzutnika nawozów
~tomek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
samochód został sprowadzony rok temu z holandi, wraz z rejestracja w Polsce , załozeniem gazu, wymiana opon, paska rozrządu, tłumika końcowego i kupnem zestawu Audio wyszło ok 6500zł, myslę że za tą kase nic lepszego się nie kupi, poza tym ceny części nie są wcale takie drogie jak się powszechnie sądzi. Teraz znowu kupie volvo : s40 lub 850, inna marka juz nie wchodzi w grę
~piotrek2581
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Za swój egzemplarz zapłaciłem 2800pln. Auto ma elektrykę szyb, lusterek razem z podgrzewaniem, elektryczny szyberdach, klimatyzacje manualną, wycieraczki na lampach,podgrzewane fotele, ABS oraz TRACS, fajną niezniszczoną pół skórzaną tapicerkę. Dodam że poza podgrzewaniem fotela kierowcy wszystko działa. Myślę że komentarz zbyteczny.
~VOL
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To moje 2 - gie Volvo , 13 lat temu miałem 360 GLT 2.0i , które też miało 8 lat i też było przeze mnie sprowadzone z zagranicy od pierwszego właściciela - nic przez ponad rok z nim się nie działo (35 000 km) oprócz normalnych wymian eksploatacyjnych. 440 jest naprawdę OK - za te pieniądze nic lepszego bym nie znalazł.
~Radek klein4@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jakość za niską cene. Bardzo niedoceniany samochód. mercedesy z takiego rocznika z ubozszym wyposażeniem kosztują więcej. Tylko blaszki volvo ma słabsze. Do forda i opla nie porównuje bo nie ma do czego . VW też nie błyszczy na tym polu. Niestety dla Polaka liczy się tylko Vw und audi.
~MVOLVO
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
Moim zdaniem ten samochód jest zbyt tani według innych marek z tego roku. Trzeba pamiętać, że 400 w standardzie ma centralny zamek, wspomaganie kierownicy, welurową tapicerkę i wiele innych, a na przykład golf z 96-97 roku jest całkowicie pusty.
~Tadeusz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Za takie pieniądze jak zapłaciłem można wybrać coś znacznie mniej upierdliwego w eksploatacji. Jakość materiałów wykończeniowych jest bez zarzutu natomiast montaż ( wszystko hałasuje i wiele elementów odpada ) pozostawia wieeeeleeeee do życzenia.
~TOMEK
Hatchback 1.8 90KM 66kW
BARDZO DUZA UTRATA WARTOSCI.ALE TO CHYBA PRZEZ TAK DUZY NAPLYW AUT UZYWANYCH.DZIWNY TEN NASZ KRAJ,CHYBA JEDYNY W SWOIM RODZAJU.POZDRAWIAM WSZYSTKICH OBECNYCH I PRZYSZLYCH WLASCICIELI VOLVO 440,MOZE KIEDYS NA TRASIE SOBIE POMACHAMY TO MILY ZWYCZAJ,PRAWDA.