Lista ocen Volvo 440 (214)

2,9
~Jacek
Hatchback 1.7 82KM 60kW
Nie jest to dobry samochód, dużo sypie się drobiazgów, ciężko dostać części, tylko zostają szroty ale te używane nie są pozbawione tych wad, a nawet często już je mają, niskie zużycie LPG, jako takie osiągi, ale awaryjność dupereli jest przeważająca nad ++ Podobno wozy wyprodukowane w Szwecji są tego pozbawione, ja trafiłem na samochód z Holandii niestety, tragedia
~boskeetomee@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Mało popularny samochód, a szkoda...Uratował mi życie po tym jak z pędkością 100 km/h uderzyłem w inny samochód.Poduszka wystrzeliła, przodu nie ma, ale kabina nienaruszona!!!Niech ktoś mi pokaże inny samochód tej klasy, z którego po takim zdażeniu wychodzi się bez najmniejszego szwanku.Facet, który odholował wrak powiedział "Masz pan szczęście ze to było VOLVO...". Potwierdza się zatem, że bezpieczeństwo to drugie imię tej marki, choć...
~Zajryx@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
podoba mi się przód tego autka z tyłem trochę gorzej
~laszlo
Hatchback 2.0 110KM 81kW
silniczek pracuje dobrze, zarówno na wolnych obrotach, jak i na "troche" wyższych. Nie ma żadnych wycieków, oleju też nie bierze. (Silnik)
~Gorolaz
Hatchback 1.7 87KM 64kW
Swietne auto nawet dla studena częsci do silnika, skrzyni itp. od reno 19
~Adi
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Silnik słyszalny (co ja akurat lubie) dobre przyspieszenie, bezpieczny zapas mocy przy wyprzedzaniu (Silnik)
3,2
~ADIK
Hatchback 1.7 87KM 64kW
BEZPIECZEŃSTWO !! BEZPIECZEŃSTWO !! BEZPIECZEŃSTWO ..... Miałem poważny wypadek udeżyłem przy 110km/h w stojący samochód (Rozbiłem sobie tylko głowe o szybe bo nie miałem pasów (teraz jeżdże w pasach :D)) po drugiej stronie siedziała moja żona w ciąży i też rozbiła sobie tylko głowę dzięki bogu nic poważniejszego nam się nie stało ale z mojego auta został wrak z jednej strony maska miała tylko kilkanaście cm :/
~Przemek-Simek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
przesiadlem sie na volvo w sumie z desperacji, potrzebowalem wiekszy samochod i tylko ten byl akurat na sprzedaz, ale szybko sie zaprzyjaznilem
3,7
~zuzagrzes@interia.pl
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Polubilem go z moja dziewczyna od pierwszego momentu, ale czasem mnie jednak niepokoi, cos tam cwierknie, zapiszczy, stuknie, ale zawsze jakos jedzie. Biorac pod uwage stosunek poprzedniego wlasciciela do tego auta, to jest ono w super stanie.
~Adams (babylon@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Poza drobnymi niedociągnięciami jest OK. Jak na ten wiek nie można miec zadnych zastrzezen.