Lista ocen Volvo 940 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łoś
Kombi 2.3 i Turbo 165KM 121kW
Miejsca dla każdego wystarczy. Fotele niesamowicie wygodne. Co jakiś czas wsiadam jeszcze do Felicji i Golfa 2 i odnoszę wrażenie jakbym siadał na ławce. Bagażnik ma 600L!! Chyba rekord w smojej klasie. Wlot bagażnika szeroki na blisko 130cm!! Szeroki \"prawie\" tak ja sam samochód :)
~Kokon
Kombi 2.3 i 131KM 96kW
940 kombi po złożeniu tylnych siedzeń to m in: arkusze blachy o wym. 1m * 2 m, lodówka z zamrażarką łącznie prawie 2 m wys, rury PCV 3 m dł po skosie od przodu do tyłu i oczywiście wygodne spanie dwóch osób na materacach w przestrzeni ładunkowej! Wszystko oczywiście przy zamkniętej tylnej klapie.
~stelar@friko2.onet.pl
Sedan 2.3 i Turbo 165KM 121kW
Samochod wbrew pozorom nie jest taki duzy w srodku. Jest komfortowo, ale przydalo bys sie wiecej miejsca. Siedzi sie bardzo wysoko. Miejsca na glowe jest z tylu malo gdy mamy szyberdach. Nie jest to co volvo 240, ale mozna wytrzymac. Bagaznik - pojemnosci 500l. Plaska podloga, latwy zaladunek.
~Zenek
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
pomimo ogromnego obrysu, auto jest w środku w sam raz. bagażnik jest duży, ale płytki. Po złożeniu foteli tylnych 2,0 m długości. Fotele przednie bardzo wygodne, podgrzewane już w standardzie, z tyłu nie siedziałem, ale miejsca na kolana nie ma tak dużo, jak się spodziewałem.
~voytek
Kombi 2.3 i 131KM 96kW
Ilość miejsca w środku klasyfikuje te auto raczej jako mały autobus niż zwykłe auto osobowe :), ale na poważnie przestrzeń "życiowa" dla kierowcy jak i pasażerów jest przeogromna, dodając do tego jeszcze przeogromny bagażnik o ładowności 600kg nie potrzeba nic więcej do szczęścia.
~Irek
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Każdy kto 1 raz siada w tym aucie mówi to samo: " ale tu jest miejsca " do tego dodać należy miękie siedzenia, które zapewniają dobry komfort a tylna kanapa to juz prawdziwe łoże. Słabe trzymanie boczne foteli ale volvo to nie samochód wyścigowy...
~eR
Sedan 2.4 TD 122KM 90kW
Miejsca pod dostatkiem: w kabinie, w bagażniku, w komorze silnika, na dachu. Obiektywnie ujmując, przy takich gabarytach nie jest to wielki wyczyn. W sedanie kanapa się nie składa, więc na kampera lepsze kombi.
~wikingkr
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Trzech wielkich Amerykanów/Amerykanki spokojnie na tylniej kanapie sie zmieszczą. ocenę swoją w porównaniu do 3 aut: Ford Scorpio, Explorer i jakieś odejchane BMW którym ostatnio jechałem. Volvo ma zdecydowanie największą przestrzeń.
~lanciarav75@o2.pl
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
na przednich fotelach siedzisz jak w domu przed telewizorem,tył też bardzo wygodny.nie doszła teściowa po przejechaniu 1000 km nie narzekała.
Dziennik kosztów dla Volvo 940
8,3
16,0
~kris68
Kombi 2.3 i Turbo 165KM 121kW
Z przodu i z tyłu dużo miejsca – ja mam 184 i nie narzekam i za mną także nikt nie narzeka. Bardzo wygodne fotele i tylna kanapa.