Lista ocen Volvo C30 (48) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikolajrej
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Nie wiem dlaczego w wadach nt. tego modelu na tym portalu jest stosunek jakości do ceny, ale moim zdaniem za dobrze wyposażony egzemplaż 115 000 zł to nie zła cena. No dobra, wiadomo można sobie za to kupić nowego Passata czy jakąś Avensis, czyli auta w wyższej klasie niż C30, ale jak ktoś nie potrzebuje takiego dużego samochodu, a woli mieć w gruncie rzeczy ekstrawaganckie auto to 30stka jest idealna. Poza tym samochodu w klasie premium tak...
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Samochód nie jest idealny, ale porównując podobnie wyposażone egzemplarze z tego samego rocznika do konkurencji cena wydaje się dość atrakcyjna. Moim zdaniem warto dołożyć trochę do zadbanego egzemplarza, ponieważ skomplikowane usterki potrafi usunąć jedynie wyspecjalizowany serwis, a to sporo kosztuje. Na pewno auto warte swoich pieniędzy.
~Wac
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Gdy kupowalem, wydawalo mi sie ze auto jest dosc drogie w zakupie. Ale porownujac je do poprzednikow (Focus MK1, Punto), to stwierdzam, ze zdecydowanie rzadziej bywam w warsztacie, wiec ogolnie rzecz biorac pewnie koszty uzytkowania sa podobne, a moze i nizsze.
~Endriux
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Samochód dobrze wykonany nic się nie urwało, nic nie skrzypi, plastiki OK. Wykonanie bardzo dobre, choc elementy aluminiowe wykańczające przedni panel są podatne na zarysowania i wgniecenia. Jako wykończenie lepiej wybrac drewno.
~azbaz
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Moja żona użytkuje i uważa je za ideał. Oglądaliśmy różne nowe auta w klasie focusa Kupione w u niemieckiego dealera volvo 4 latek z gwarancją bił na głowę nowego focusa i inne nowe auta dostępne na naszym rynku w ok 60000zł
~Wojtek D
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Za auto zapłaciłem mniej niz za VW Golfa V który w standardzie nie ma klimatyzacji Volvo c30 wyposażone rewelacyjnie choć ceny niektórych onad standardowych dodatków są z kosmosu Wiele jednak można dostac PROMOCYJNIE
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Ogólnie auto jak na swoje gabaryty dość drogie, mimo to w stosunku jakość/cena wypada bardzo dobrze - jak na auto tej klasy nie znajdziemy nic lepszego w tej cenie - nieco tańsze od audi a3 i bmw1, a moim zdaniem lepsze..;)
~Mar
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Cena dość wysoka, a jakość jak na Volvo to przeciętna. Wart swoich pieniędzy ale nic więcej. Ktoś kto jeździł Volvo niech lepiej kupi S40 lub V50 - większa perspektywa możliwości.
~Mac
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
jakość : te części które pochodzą z Volvo mają dobrą jakość, natomiast to co pozostało w tym aucie po fordzie focus ma taką jakość jak to ford..
Dziennik kosztów dla Volvo C30
10,1
10,5
~ewka
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Stosunek jakosci do ceny wypada bardzo dobrze, ale to nie zmienia faktu, ze C30 jest dosyc drogim autkiem. No coz, przyjemnosci podobno kosztuja...