Lista ocen Volvo S60 II Sedan (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mart
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Tutaj nie ma się do czego przyczepić, klima działa bardzo dobrze , mamy trzy ustawienia wydajności , ja lubię latem chłód, daje radę nawet przy 30 stopniach na zewnątrz. Do zimy auto jest jeszcze lepiej przygotowane, ogrzewanie postojowe , ustawienie czasu i godziny uruchomienia , dodatkowo dogrzewanie silnika , w ciągu kilku minut mamy 80 stopni. Siedzenia podgrzewane . Dodatkowo na wyposażeniu mam przewód w zderzaku przednim , podłączam do...
~Wojtek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Zdaje egzamin zarówno latem (bardzo wydajna klimatyzacja, zaczynająca działać naprawdę już po chwili) jak i zimą (system szybkiego nagrzewania wnętrza). Trochę brakuje podgrzewanej przedniej szyby, bardzo praktycznej nie tylko zimą. Jednak nawiewy działają wystarczająco wydajnie. Trzeba się przyzwyczaić do przycisku ogrzewania tylnej szyby, który uruchamia podgrzewanie lusterek zewnętrznych.
~Darek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Mimo silnika wysokoprężnego w zimie wnętrze nagrzewa się dość szybko. Klimatyzacja również jest bardzo wydajna. Bardzo dużym udogodnieniem jest możliwość ustawienia trybów nadmuchu, dzięki temu możemy zdecydować czy wentylator nadmuchu w trybie automatycznym ma utrzymywać niskie obroty, optymalne czy szybko i skutecznie schładzać/nagrzewać wnętrze.
~tomsa
Sedan 2.0 T 203KM 149kW
Chłodzenia nie przetestowałem, ale pewnie działa dobre. Za to teraz w mrozach i śniegach wileńskich czuć, że nie grzeje tak jak poprzednik - jest za mało dogrzany. Wychładza go powyżej prędkości 120km/h przy mrozie -20 st. Kurtka i cipłe spodenki obowiązkowe.
~banio13
Sedan 1.6 D2 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń. W zimie o dziwo szybko się nagrzewa mimo że to diesel. Latem w trybie auto troche głóśno , ale szybko obroty spadają w miwre schłodzenia wnętrza.
~marcin
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
system niezależnego ciepłego nawiewu w zimę jest super. w lato tylko miałem wrażenie że klima słabo chłodzi ale to było złudne bo wystarczyło zmienic w ustawieniach nawiew.
~Gegog
Sedan 3.0 T6 304KM 224kW
Klimatyzacja trochę zajmuje zanim schłodzi wnętrze. Grzanie w zimie.. trzeba większa temperaturę włączyć bo czujniki ma dziwne i jest chłodno.
~oggy
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
miło zaskoczyło mnie nawiew w środkowych słupkach dla pasażerów z tyłu. przód bez zastrzeżen. przednie fotele podgrzewane umilają zimowe poranki ;)
~Epic00
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Auto posiada ogrzewanie postojowe i nagrzewnicę silnika i robi dobrą robotę w zimę. Klima potrafi działać dość dziwnie.

Usterki Volvo S60 II

Volvo S60 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~darek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
W Ttoskanii 40C - w pojeżdzie komfort. Zimą parę minut i dzięki pakietowi zimowemu szyby odmrożone w minutach.
Volvo S60 II Sedan