Ocena kierowcy - Volvo V40 I

Silnik 2.0 16V 140KM 103kW
Rok produkcji 1997
Volvo V40 I 2.0 16V 140KM 103kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort
Bardzo komfortowe, moze dlatego ze mam max wyposażenie w nim, czasem ma takiego tricka ze musi przekrecic ze 5 razy rozrusznik zeby zapalil (2 razy mi sie to zdazylo)
Wydaje mi sie ze auto jakby mialo troche spoznoiny zaplon dopiero po chwili jak dodam gaz to zaczyna przyspieszac ale jak juz wejdzie na obroty to jest dobrze.
mam automata nie narzekam, malo kiedy sarpie przy zmianie chyba ze trzymam gaz do spodu.
jest miekki i dobrze bo kolo mnie sa same dziurawe drogi, nic nie stuka bardzo mi sie podoba w porownaniu do seata to jest cudowna roznica.
mysle ze nie jest zla tylko trzeba sie przyzwyczaic.
no nie powiem bo przy 200km/h to jest dosc glosno, nawet powyzej 100km/h
4 bo zuzycie paliwa raczej wysokie na poczatku jezdzilem na benzynie i ponizej 10-11l nie umialem zejsc teraz jak jechalem w dalsza podroz to udalo mi sie zejsc do 8,9l ale to tylko przez to ze duzy ruch i srednia predkosc z jaka jechalem to jakies 60-80km/h. teraz juz mam gaz wiec nie przejmuje sie spalaniem. Przy predkosci 200km/h jakies 19l ale za to frajda z jazdy jest:D. Co do napraw to nie wiem jak narazie nic mi sie nie zepsulo.
Za ta kase tak wyposazonego auta sie nie kupi bo a4 czy za golfa 4 trzeba dac min 16 tys i to sie mam w zwyklej wersji ja kupilem za 13tys i mam wszystko w nim.
wszystko dziala tak jak powinno jedna zarowka mi sie spalila z tylu nad pasazerami, i czujnik temperatury na zewnatrz albo moze nawet bezpiecznik tylko.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 140KM 103kW [l/100km]

11,0