Ocena kierowcy - Volvo V40 I

Komsta22@orange.pl, 14 lat temu
Silnik 1.9 TD 95KM 70kW
Rok produkcji 1999
Volvo V40 I 1.9 TD 95KM 70kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Inne : szukałem dość długo tej wersji mianowicie ze skórą czarną pełną ,z klimatyzacją ,elektrycznymi szybami oraz lusterkami ,światła podwójne ,czujnik parkowania ,komputer pokładowy,zestaw głośno mówiacy motorolla,6głośników plus subwoofer, wykończenie elementami drewno podobnymi,odkręcany hak,elktryczna regulacja świateł ,centralny zamek z alarmem tutaj w swoim trafiłem na podwójny alarm ,automatyczne ryglowanie drzwi i uzbrajanie alarmów,pakiet oświetlenia plus 9 źródeł światła ,pirotechniczne napinacze pasów ,system aktywnych zakgłówków ,świetlne sygnały ostrzegawcze otwartych drzwi,podłokietnik przesówany razem z fotelem kierowcy,itp itd wyposarzenie naprawdę jest bogate auto wygodne co do spalania 4.8 uzyskałem gdy wracałem z długiej trasy miasta zachaczyłem około 40km w nocy normalne spalanie w cyklu mieszanym 50%na50% to około 7l , 8l i powyżej gdy w mieście rusza sie agresywnie z pod świateł mocno przyspiesza potem hamuje i znów przyspiesza ,4,5 l moje najwieksze dokonanie 60 km/h przez 1h jechałem za opelkiem a w nim 2 niebieskich Panów hehe nikt się nie odważył ich wyprzedzić a jak skęcili z głównej połowa kierówców zachowywała się jak w anglicy jadąc pod prąd od czasu do czasu warcając na prawidłowy pas przepuszczając tira z naprzeciwka
silnik działa elastycznie równomiernie przyspiesza nawet przy wyższych przełożeniach ,mam nadzieje ze ten co czyta tą opnie wie ze ten silnik to diesel do rodzinnego autka a nie benzyniak z turbiną w sportowym japońcu
oceniam ja doskonale ponieważ wszyscy mówią a bo w audi czy innym \"Niemcu\" lepiej chodzi no i ok zgadzam się że w nowym passacie lepiej chodzi bo jest nowsza mniej zużyta itp itd a w passacie o podobnym przebiegu i tym roku skrzynia chodzi tak samo jak nie gorzej zależy jak kto dba o nią po za tym panowie z ikarusów mają gorzej :P
zawraca na 3 razy wiec więcej od niego nie wymagam. prowadzi się dobrze i pewnie nie pływa na zakrętach trzyma się dość dobrze w zakrętach , szybko nie pojedziesz nie z powodu auta lecz dziecka wypadającego z fotelika
jestem dość niski ale po ustawieniu fotela pod siebie widzę wszystko z przodu lusterka są ok środkowe ładnie obejmuje tylną szybę którą raz na jakiś czas spryskam i przetrę wycieraczką ,no i moje autko posiada czujnik parkowania w zderzaku z tyłu
mam klime ,panom co im zimno polecam wymienić termostat lub zajrzeć do zbiornika płynu od chłodnicy jak nie pomoże to termoforek :P
sporo miejsca dla mnie i moich pasażerów wystarczy w zupełności na wygodną podróż
silnik diesla wiadomo słyszysz go ale to raczej mruczenie niż hałas ,oczywiście przy sprawnych poduszkach silnika oraz w aucie które nie składał na nowo polak albo inny spec o wtedy słyszysz prócz silnika wszystkie plastiki
ceny są dość niskie jak na ten rok auta
zaskoczyło mnie radio po miesiącu cd znów zadziałało i działa od tej pory prawidłowo ,termostat był do wymiany no dziaduszek wyzionął ducha po 10latach :-) miał prawo
Dziennik kosztów dla Volvo V40 I 1.9 TD 95KM 70kW
Volvo V40 I