Ocena kierowcy - Volvo V50

TomBronx, 5 lat temu
Silnik 2.5 T5 220KM 162kW
Rok produkcji 2008
Volvo V50 2.5 T5 220KM 162kW 2004-2012 - Oceń swoje auto
Auto posiadam od niecałego roku. Miałem kiedyś model S40 II i chciałem wrócić do VOLVO. Na razie się nie zawiodłem. Kupiłem auto ze Szwajcarii, model bardzo zadbany pod względem mechanicznym (weryfikacja kwitów + ocena mechanika). Jedyny mankament to, że trochę pali ten motor + automat ale liczyłem się z tym, druga sprawa komfort jazdy rewelacja.
Super brzmi, fajnie się zbiera jak przy automacie.
Jak na razie spisuje się ok, obym nie miał z nią problemów ...
Nie jest to AUDI, ale jak dla mnie to jest ok.
Wg mnie super, na razi brak rdzy, blacha super. Miałem kiedyś BMW tam był dramat ...
Wszystko super przód jak i tył wszystko widać + czujniki oryginalne więc jest git.
Wszystko pod ręką, bardzo podoba mi się panel z przyciskami + wielofunkcyjna kierownica.
Bardzo szybko się nagrzewa, klima działa również super.
Mam 188cm, dla mnie bardzo wygodnie + super siedzenia (grzane). Wg mnie dla 4 osób idealnie z miejscem plus naprawdę spory bagażnik.
Bez zastrzeżeń, przy różnych prędkościach nie ma problemu podczas rozmów i słuchania muzyki.
Ceny części nie są z tych najtańszych ale nie są również z tych najdroższych. Pali trochę przy jeździe miejskiej.
Wg mnie super autko za nie duże pieniądze. W tej cenie trudno trafić coś w tej jakości.
Przez ten niecały rok z drobnych usterek to poszła mi poduszka silnika (400zł nowa), na razie odpukać lipy nie ma.
Po niecałym roku na razie brak poważnych usterek, mam nadzieję że tak pozostanie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 T5 220KM 162kW [l/100km]

13,0