Ocena kierowcy - Volvo V50

Artur, 9 lat temu
Silnik 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Rok produkcji 2007
Volvo V50 1.6 DRIVe 109KM 80kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Witam wszystkich serdecznie, chciałem się podzielić wrażeniami o moim volvo v50 ( obecnie w salonach sprzedają pod nazwą v60 ) najpierw zalety : dobra blacha odporna na korozję , miałem lekką stłuczkę pognieciony został błotnik - widać było że blacha bardzo gruba w innym aucie to pewnie bym musiał wymienić cały element na nowy a w volvo wystarczyło dosłownie odrobinę szpachli i tyle..naprawdę dobrze zrobione, części nie są drogie zamienne i są dostępne , auto dopracowane i nie ma jakiś wad fabrycznych , silnik nie jest duży ale nie zamula i dobrze przyśpiesza ( na niskich obrotach od razu dostępny moment obrotowy ) jechałem po autostradzie w niemczech 190 km/h to już dobrze jest.. fajne jest to że na desce rozdzielczej panuję pożądek wszystko ładnie poukładane i plastiki są grubę i odporne na ścieranie, duży bagażnik i sprawdzony silnik, silnik jest bezawaryjny i trwały jak na razie nie mam z nim żadnych problemów i oby tak dalej, skrzynia biegów to absolutny majstersztyk - biegi są krótkie i wskakują błyskawicznie.. zawieszenie trwałe i praktycznie do wszystkiego można kupić część osobno ( nie trzeba kupować całego elementu ) . z minusów to oczywiście cena - jest drogi w zakupie ale nadrabia trwałością, dobre jest to że model tak szybko się nie zmienia i ma klasyczną sylwetkę na drodze od razu widać że to volvo. Polecam autko mam przejechane 250 tyś i jest wszytko ok. Pozdrawiam
moim zdanie jest porządnie zrobiony tak samo jak reszta auta
super , twardo i szybko wskakują biegi
dobry
jak na kombi to dobra jest
uważam że super
szybko się nagrzewa i szybko chłodzi-najważniejsze
jak to w vovlvo - czyli jest trochę tego miejsca
silnik dobrze wyciszony
nie jest drogo, przez to że model od dana produkowany
dobra
w każdym aucie coś się znajdzie :-)
na szczęście nie mam takich

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 DRIVe 109KM 80kW [l/100km]

5,8