Ocena kierowcy - Volvo V50

Andrzej, 14 lat temu
Silnik 2.0 TD 136KM 100kW
Rok produkcji 2004
Volvo V50 2.0 TD 136KM 100kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo dynamiczny i swietne przyspieszenie
Układ elektryczny : awaria silniczka elek. szyb
Polecam ten samochód-daje naprawde duzo przyjemnosci z jazdy-fanom vw i audi polecam pojezdzic volvem i wtedy oceniac-i nie porownywac z focusem-miałem okazje nim jezdzic i jest kolosalna roznica na korzysc volva-jest to samochód solidnie wykonany-prosty w obsłudze-b.ładna linia nadwozia-takie sportowe kombi-bagaznik nie jest duzy ale nie jest to przeciez rodzinne duze kombi-mi wystarcza-serdecznie polecam
silnik bardzo dynamiczny-świetnie przyśpiesza-podczas wyprzedzania redukcja mało potrzebna-z kazdego praktycznie biegu mozna go rozchulac-daje 4 bo dzwiek troszke mnie drazni-w porownaniu do wczesniejszego d5(to była poezja)zle wypada.ale tylko ten munis poza tym super
rewelacyjna-bardzo precyzyjne przejscia-swietna współpraca z silnikiem-biegi zmienia sie bardzo spokojnie i lekko-tutaj v50 wypada lepiej niz s60
trzyma sie swietnie drogi-zawieszenie troszke twarde ale nie jest tak zle-w tym punkcie plus na korzysc s60-on był niczym przyklejony i nie było czuc nierówności
troszke kiepsko do tyłu ale mam czujniki-ogólnie ok
rewelacja-wszystko pod ręką-bardzo prosty w obsłudze-kiedy pierwszy raz wsiadłem juz wiedziałem o co chodzi
nagrzewa sie b.szybko -chłodzi jeszcze szybciej-szyby odparowywują momentalnie-nic dodac nic ując
ogólnie w obydwu modelach mało miejsca dla pasazerów ale zdecydowanie wygrywa v50-wiecej przestrzeni i przydatnych schowków-ale jest ok
świetne-przy szybszej jezdzie nawet silnika nie słychac-do tego swietne fabryczne nagłośnienie-polecam
o dziwo s60 spalała mniej mimo ze motor wiekszy ale nie mozna narzekac-srednie spalanie przy w miare spokojnej jezdzie i w mieszanych warunkach w granicach 6l.ON
ceny serwisów cholernie drogie ale przeciez kto teraz do serwisu jezdzi-w nieautoryzowanych serwisach ceny wzgledne-ceny czesci nie róznią sie od niemieckich czy japonskich samochodów-ogólnie dobrze-p.s. za prestiz sie płaci
elektryczne szyby-zepsuty silniczek
póki co brak-kupiłem samochód co prawda ze stosunkowo duzym przebiegiem ale w idealnym stanie-jednak jest to solidna konstrukcja

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 136KM 100kW [l/100km]

6,1