Lista ocen Volvo XC60 I SUV (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miazek
SUV 2.4 D5 215KM 158kW
Auto używane przez przez rodzinkę 2+1 w zupełności wystarczające. Przy większej rodzinie i dorosłych z tyłu może być za mało miejsca na nogi, szczególnie przy odsuniętych na max. fotelach z przodu. Bagażnik wystarczający, ale zimą mój XC używany jest z boxem na dachu, a latem z przyczepą campingową więc mam gdzie pakować. Fanów olbrzymich przestrzeni bagażowych po raz kolejny odsyłam do innych aut.. Nastrój wnętrza zdecydowanie poprawia...
~baniacki
SUV 2.4 D5 215KM 158kW
kierowca i pasażer z przodu pełen komfort, w linii siedzeń tylnych przydałoby się co najmniej 5 cm więcej (jak się ma wysokie dzieci to ....) - w trójkę z tyłu trochę ciasno, zwłaszcza jak fotelik małego jest na środku To moje pierwsze Volvo - z każdym kilometrem nie żałuję wydanych pieniędzy - wreszcie nie boli mnie kręgosłup i nie wychodzę na czworaka z samochodu po trasie. Przykład godz. 3,30 wyjazd Warszawa, 11,00 - 15,00 Berlin, powrót...
~Matt
SUV 3.2 243KM 179kW
Bardzo dużo miejsca. Z zewnątrz powiedziałby, że auto wydaje się większe, ale i tak komfortowo mogą podróżować autem 4 osoby dorosłe. Na krótkich dystansach na tylnej kanapie spokojnie zmieści się również piąta osoba. Duży bagażnik, możliwość złożenia tylnych siedzeń do płaskiej powierzchni umożliwia przewożenie sporej ilości bagażu.
~User
SUV 2.4 D5 215KM 158kW
Myślę, że to środek stawki w tym segmencie/wielkości aut. Mam 186 cm wzrostu i na luzie się mieściłem z przodu, jak i potem siadając "za sobą" w miarę komfortowo też. Fotelik dziecięcy na bazie wchodzi bez problemu, 4 osoby dorosłe jadą wygodniem, miejsca nad głową dosyć, chyba, że ktoś śmiga autem w kapeluszu.
~Central1
SUV 2.4D 175KM 129kW
Dużo miejsca jak na auto osobowe. Z tyłu 3 osoby (np. 2 dzieci w fotelikach+dorosły) mieszczą się bez problemu. Bagażnik przepastny jak na potrzeby 4-osobowej rodziny. W standardzie dają kratkę, którą można rozpiąć nad oparciem tylnych lub przednich foteli tworząc przedział bagażowy (tylne siedzenia składają się całkowicie.)
~jacek
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Jestem wysoki i na początku wydawało mi się ze jest mało miejsca. Dałem ocene 4 zamiast 5 bo w sumie gdzie wypada się przyczepić bo : dwa rowery na leżąco ledwo sie mieszczą , jak odsunę na makx fotel kierowcy to z tyłu jest mniej miejsca na nogi.
~Ppaszek
SUV 2.4 D5 215KM 158kW
jako kierowca czuję się strasznie zabudowany. co do pasażerów wydaje mi się że w Hondzie mieli więcej mijsca na nogi. W CRV siedziało się też dużo wyżej i bardziej tak jak się siedzi na krześle dla mnie dużo lepsze.
~Paulus
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Jak dla mnie wystarczająco dużo miejsca zarówno z przodu (fotele z pełną regulacją, dla kierowcy elektrycznie), jak i z tyłu. Jeśli chodzi o bagażnik, to żona trochę narzeka, że za mały, ale ja cały czas jej powtarzam, że to nie Q7 ;)
~Jablon6
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Z przodu miejsca jest dużo, odczuwalny luz i spory komfort, na tylnej kanapie też zdarza mi się wozić dwie osoby i nie narzekają, wystarczająco dużo miejsca na nogi, co chyba najważniejsze
~Rafał
SUV 3.2 243KM 179kW
Bardzo, bardzo obszerne auto. Mnóstwo miejsca z tyłu i z przodu i jeszcze sporej wielkości bagażnik. Nie dziwi tak duża ilość tych aut na rynku, bo są po prostu komfortowe i praktyczne. Super.
Volvo XC60 I SUV