Lista ocen Audi 80 B4 (358) - Widoczność

Na liście zabraknie 704 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lenin10@op.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Widoczność jest bardzo dobra, jednak poprzez wystające błotniki i drzwi troche ciężko jeździć - ławiej jest manewrować np passatem b3 ponieważ drzwi i szyby leżą w tej samej płaszczyźnie. Z jazdądo tyłu niema więskszych problemów ponieważ mam zamontowany fabryczne spojler - bez niego byłaby masakra. Widoczność do przodu - super - dzięki przetłoczeniu maski widać gdzie znajduje się przód. Autem trzeba sie przyzwycaić manewrować ponieważ ma...
~w3d
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko widać zaje**ście, elektryczne lusterka i szyby. Trochę od kamyków mi się szyba odpryski zrobiły, a była wcześniej już wymieniana. I pękła mi szyba od lusterka które kumpela oderwała i próbowełem wcisnąć. Wymienił mi szybę ale lekko porysowaną od wycieraczek (w nocy ją kupowałem 150zł i 150 wymiana z wymianą uszczelki).
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wysoki kadłub, do tego trzeba sie przyzwyczaić. Jeśli ktoś wcześniej nie jeździł samochodem o takich gabarytach, musi go zdecydowanie wyczuć. Reszta bez zarzutu. Duże lusterka, więc manewrowanie na parkingu nie powinno przysporzyć większych problemów. Minus w sedanach to brak wycieraczki tylnej szyby, ale cóż.
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Nie mam zadnych zarzutow co do widocznosci. Przednia maske widac idealnie co jest plusem bo przod jest naprawde dlugi. Tyl takze bez zarzutow, po bokach rowniez, poniewaz nie mozna powiedziec, zeby szyby byly male. Lusterka takze dobrane sa odpowiednie, przez co nie ma zadnych problemow z jazda po zatloczonym miescie.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 188 cm wzrostu, siedzenie obniżone max na dół... i jak cofam to rzucam przysłowiowym mięsem. Jeździłem mercedesem 124 i 123...cofając tymi autami widziałem gdzie cofam. W Golfie widziałem prawie wszystko z tyłu. W Audi widac tylko zagłówki. Może jeszcze nie mam wyczucia...zamontuję sobie chyba czujnik cofania.
~Adam M
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Mimo wersji Avant widoczność do tyłu b.dobra przez "dziurawe zagłówki". Regulacja wysokości fotela kierowcy, o której nie wszyscy oceniający wiedzą i wypisują, że nic nie widzą. Także siedzieć i widzieć wszystko mogą osoby o wzroście 150-200 cm.
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Jak na typowego sedana, to widoczność jest przyzwoita. Słupki nie zasłaniają drogi. Lusterka wystarczające. Nie ma się do czego przyczepić, choć byłem w samochodach z lepszą widocznością. Mimo wszystko jest w porządku.
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
auto dośc przejrzyście zaprojektowane, bardzo dobra widoczność, tylko w lusterkach nie mogę wyczuć tylu samochodu. Z przodu i na boki ok, mimo sporych gabarytów auto bardziej wyczuwalne niż moja poprzednia astra.
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Długa maska i sama bryła nadwozia dawała się we znaki zarówno mnie jak i mojej żonie, zaliczania krawężników było częstym problemem na ciasnych uliczkach. Szerokie słupki i dość małe szyby utrudniały nieco manewrowanie.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4
11,6
12,4
~Paweł Pietrzak
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Idealna . Linia okien przebiega nisko, duża powierzchnia szyb, nie to co teraz gdy samochody wyglądają jak bunkry z tymi małymi szybkami. Duże nachylenie przedniej i tylnej szyby- coś cudownego.