Oceny Audi A2

Audi A2 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A2

~Andrzej Ł.
Audi A2 I
Coś niezwykłego i innego, prawdziwa przygoda:) Kontakt z tym autem jest jak z dziełem sztuki a nie kolejnym miejskim środkiem transportu. Są dzieła sztuki na które tylko się patrzy, tym można wygodnie podróżować i mieć frajdę z codziennej jazdy a przy okazji zauważycie spojrzenia zainteresowanych przechodniów. Moja narzeczona która jest właścicielką auta jest w nim zakochana, aż jestem zazdrosny.. Choć mówi się że to babskie auto to zawsze...
~albertini
Audi A2 I
Rewelacyjny samochod na dojazd do pracy i dla osob duzo podrozujacych - ale nie po POLSKICH drogach !!!
~adukis@wp.pl
Audi A2 I
samochodzik extra, ma wady jak wszystko, ale jest ok. wady to (cena:),słupek przedni,)a reszta to same plusy. Z tego co wiem niemcy zrobili kawał dobrej roboty ale ona się im nie zwruci, za duże koszty produkcji, ich problem nas polaków też na niego stać :)
~Fan BMW
Hatchback 5d 1.6 FSI 110KM 81kW
Audi A2 I
Super auto ma u mnie dożywocie. Nigdy go nie sprzedam jest super. Osobiście jeżdżę BMW 530 D E60 ale czasami daje mi go moja żona i mam wtedy super frajdę. Naprawdę warto go kupić wyprzedza o lata świetlne choćby Mercedesa A-klase, który jest koszmarny.
~Pablo22
Audi A2 I
To auto jest fantastyczne w swojej klasie. Wyprzedza o kilka dobrych lat inne modele. Co prawda w polskich realiach i zaściankowej mentalności wielu ludzi będzie wolało zjechanego Golfa 4 lub Passat B5 ale Audi A2 to inna liga, inna jakość a przede wszystkim innowacyjność. Świetne wykończenie wnętrza, bardzo bogate wyposażenie - praktycznie wszystkie możliwe systemu bezpieczeństwa. Naprawdę szczerze polecam to auto. Ma w sobie to coś. Nigdy...
~xixix
Audi A2 I
Ten samochód to małe cudeńko. Uważam, że to jedyny kandydat w tej klasie samochodów, z początku XX wieku, który będzie miał za 20-30 lat status kultowego. Najzabawniejsze jest to, że z zewnątrz wydaje się znacznie mniejszy niż w środku. Rewelacyjny do wożenia dzieci - długie pasy, szeroko otwierane drzwi, isofix i wysoka tylna kanapa na prawdę się przydają. Ciężko znaleźć zadbany, bezwypadkowy egzemplarz - tych samochodów się nie sprzedaje...
~Jola
Audi A2 I
Auto uważam za wspaniałe. Jest idealne i nie da się go porównać z żadnym innym w tej klasie. Świetne wyposażenie i bezawaryjność to niebanalne atuty tego maleństwa które jak się okazuje nie jest przy swoich gabarytach niekomfortowe. Polecam każdemu, nawet jak ma ponad 200 tyś na blacie i 15 lat to i tak jest godne kupna. Nie ma drugiego takiego.
~AAA(ANIA I AUDI A
Audi A2 I
a2 jest moim pierwszym autem:) miałam do wyboru albo c3 albo a2, ale w życiu bym go nie zamieniła!! Jedni aż sie obracają za tym autem, choć niektórym sie wogóle niepodoba. No cóż kwestia gustu ale Ci którzy mają dobry gust chwalą a2. Ja przez pierwszy mies. nie umiałam sie na niego napatrzeć:) Moje a2 ma pomalowane progi (bo miał czarne i chciałam je troche ulepszyc, lakiernik spisał sie na medal!!!), Jest poprostu moim BEJBE!!!
Dziennik kosztów dla Audi A2
5,4
7,4
8,1
~xsawer
Hatchback 5d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Audi A2 I
Idealny samochodzik - pomimo swoich lat jest lepszy nawet od nowosci rynkowych !! I niech sie chowa \"nowy\" silnik Mercedesa, któremu wbudowali funkcje ECO - to juz nie jest zadna nowość !!
~Mati
Audi A2 I
Idealne auto do miasta i na trasy najmniej awaryjne auto jakie posiadałem, po latach używania zasługuje na ocenę nieprzeciętną, polecam bardzo ekonomiczne i niezniszczalne o ciekawym wyglądzie ponadczasowe.
Audi A2